Wójt Gminy Miedźna serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie gminy Miedźna do nieodpłatnego korzystania z kąpieli basenowej w dniach od 27–31 stycznia 2014r. w następujących godzinach: 1100–1200 i  1600–1700

Warunkiem skorzystania z basenu jest okazanie aktualnej legitymacji szkolnej w kasie basenu.   

źródło UG Miedźna

Gratisowe pływanie w drugim tygodniu ferii zimowych na basenie w Woli

12 KOMENTARZE

  1. dzieciaki maja się fajnie… ale dlaczego na okres ferii ceny biletu dla emerytów podnieśli z 6,50 na 8,50 ? czy emeryt to we ferie drugi gatunek???? czy ich kosztem są opłacone darmowe kąpiele dla dzieci??? czy pan Wójt mi wytłumaczy tę politykę cenową?????????????? jestem oburzona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. A studenci co gorsi to też młodzi mieszkańcy Woli całe tygodnie poza domem nauka i nauka to o nich szanowny Pan Wójt nie pomyslał a czemu????? Dzieci ze szkół w Woli mają wf na basenie to może cos dla studentów by sie należało.

  3. Wójt, wójtem ale pieniądze na te inicjatywę też daje Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii 🙂 w skład której wchodzi pewna liczba osób. Z tej Komisji idą pieniądze na takie inicjatywy jak korzystanie z darmowego basenu, itp.: to pieniądze dzięki innymi za opłaty za płatności z alkoholi. Ważne, że nasze dzieciaki korzystają i ktoś dobrze dysponuje tak dużymi funduszami.

    • Dobrze napisane,nic by nie stracili,jakby przez te 16 czy 14 dni dzieci i młodzi mogli korzystać za darmo.Taki fajny basen,choć tyle by ludziom mogły władze ulżyć w tym coraz to cięższym życiu.

  4. Mieszkam w Woli ale meldunek mam w Tychach, jednak widząc i porównując miasto Tychy ze wsią Wola widzę ze dzieje się tutaj dużo dobrego dla mieszkańców. Jest basen którego zazdroszczą mi wszyscy znajomi z Tychów jak mowie ze tam mieszkam to aa fajny basen tam macie. Są dwie placówki kulturalne ,przedszkola nie ma tłoku w szkołach a nawet żłobek co jest ewenementem do tego bliskość lasów powoduje ze coraz częściej myślę o zimnie meldunku na tutejszy gdyż mieszkam tu i chcę aby tu zostały podatki z których widzę ze cos powstaje jak choćby nowe ocieplenie szkol i przedszkoli chodnik drogi boisko basen. Ale żeby nie było tak słodko to wielkim minusem jest komunikacja i bark polaczeń autobusowych z Pszczyna i Tychami to duży minus na minus tez musze dodać ze żadna z dwóch placówek nie zdecydowana się w czasie ferii zorganizować półkolonii (dla rodziców pracujących) tak popularnych w ościennych gminach oraz szkoda tez ze nie ma możliwości zrobienia lodowiska na orliku.. Ale i tak słowa uznania i podziękowanie dla zarządu basenu bo to chyba jedna z nielicznych miejscowości w polce w której jest darmowy basen dla dzieci.

  5. Bardzo dziękuje za udostepnienie naszym pociechom pływali w Woli, podziękowania szczególnie kieruje w stronę Wójta bo pewnie to od niego zależała ta decyzja. Naprawdę jest to dla mnie duża ulga gdym ma dwoje dzieci a codziennie 10 zl to jest dla mnie obiad wiadomo jakie czasy mamy. Jeszcze raz dziękuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.