KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY IX MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE WOLA 14.12.2012

ORGANIZATOR ZAWODÓW: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z siedzibą Woli Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ..GILUS’’ w Gilowicach www.muksgilus.slask.pl 1.TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:...

Dziewczyny z „Gilusa” na zawodach w Czeladzi

W sobotę 17 listopada br. na hali MOSiR w Czeladzi odbył się Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt, rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych: kl.4 „dwójki siatkarskie”,...

Indywidualne Mistrzostwa Gminy Miedźna w Kręglach

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do udziału w zawodach: Indywidualne Mistrzostwa Gminy Miedźna w...

Turniej tenisa ziemnego o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Wola I

Rada Osiedla Wola I zaprasza mieszkańców osiedla Wola I na drugą edycje indywidualny turniej tenisa ziemnego o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Wola I (wiek...

Promocyjne ceny biletów na basen dla emerytów,rencistów i seniorów

„GDY EMERYT I RENCISTA Z SENIOREM PŁYWA TO AKTYWNYM SIĘ NAZYWA I MU LAT UBYWA” Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 zapraszamy wszystkich EMERYTÓW,...

Sokół młodzieżą stoi

Sokół Wola prowadzi oprócz drużyny seniorów i rezerw, cztery grupy młodzieżowe.Są to : żaki, trampkarze młodsi, trampkarze starsi i juniorzy.Nie za bardzo wiedzie się...

Turniej Ligi Szachowej i Tensa Stołowego

9 września z udziałem 34 szachistów odbyły się w Woli rozgrywki Ligi Szachowej. Zwyciężył faworyt Eneasz Wiewióra PSSz Pszczyna (wicemistrz Polski juniorów w szachach błyskawicznych 2011),najlepsza...

Tydzień Małego Pływaka

W niedzielę 23 września 2012r. kierownik krytej pływalni w Woli oraz firma Be Active zapraszają na OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ MAŁEGO PŁYWAKA podczas którego wykwalifikowani instruktorzy...

Podziękowanie dla Sławomira Formasa

Podziękowania dla trenera Sławomira Formasa od Marszałka  Województwa Sląskiego Adama Matuszkiewicza

Sokół Wola-LKS Studzionka 5-1

Po meczu ze Studzionką (5-1); Stoją od lewej : Pawłowicz, Hamerla, Szwajca, Korzec, Kajor, Kula, Matyasik, Straszyński, D.ODROBINSKI (trener); Klęczą : Faruga, Maroszek, S.Odrobiński,...