Pierwszy mecz ligowy pod wodzą nowego trenera Łukasza Bilińskiego na długo zapadnie w pamięć kibicom w Woli. Sokół od początku spotkania narzucił swój styl gry, czego efektem była szybko zdobyta bramka już w 1 minucie przez Magiere. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu , tak też się stało w 22 min z rzutu karnego podwyższa Kaczmarczyk , a 7 min później swoja drugą bramkę strzela Magiera.Po pierwszych 45 min wynik 3:0 dla gospodarzy.
Po przerwie obraz gry diametralnie się zmienił, zawodnicy LKSu Łąka coraz groźniej atakowali, zepchnęli Wolan do głębokiej defensywy czego skutkiem była utrata trzech bramek i nerwowa końcówka. W 89 minucie meczu nowy nabytek Sokoła Sławomir Magiera skompletował swojego hattricka jednocześnie dając zwycięstwo i komplet punktów w pierwszej kolejce ZINA Klasa Okręgowa.

LKS Sokół Wola – LKS Łąka 4:3 (3:0)
1:0 – Magiera (1. min);
2:0 – Kaczmarczyk (22. min);
3:0 – Magiera (29. min);
3:1 – Ryt (55. min);
3:2 – Klaja (64. min);
3:3 – Ryt (78. min);
4:3 – Magiera (89. min)
Składy drużyn:
LKS Łąka: Szweda – Ryt – Kowalczyk – Misztal – Mateusz Paszek – Kraus – Malarek (Kulicki) – Puchała – Jarczok (Nowak) – Klaja – Szandurski (Marcin Paszek)

Sokół Wola: Zieliński – Grabowiecki – Sosna – Bula – Kudyba (Jucha) – Stawowy (Niesyto) – Faruga – Magiera – Kaczmarczyk (Krawczyk) – Wyrobek (Lendzion) – Więckowski (Bujak)