Ferie zimowe 2020___

0

Tegoroczny okres ferii zimowych przypadający w okresie od 13 stycznia do 24 stycznia 2020 r. będzie obfitował w moc atrakcji dla dzieci. Spośród oferowanych zajęć sportowych, kulturalnych, czy edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie.

W pierwszym tygodniu ferii w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Górze oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej zorganizowane zostaną zimowiska.

W drugim tygodniu ferii atrakcje dla dzieci przygotowuje Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z s. w Woli.

Ponadto w wybrane dni przez cały okres ferii organizowane będą przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z s. w Woli wyjazdy na narty oraz inne zajęcia sportowe. Natomiast Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej z/s w Grzawie, również w wybrane dni przez cały okres ferii, zapewni możliwość wzięcia udziału w zajęciach plastyczno-ruchowych.

Wyjazdy narciarskie w pierwszym tygodniu ferii organizował będzie także Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli.

We wszystkich przygotowanych różnych formach aktywnego wypoczynku będą mogli brać udział dzieci i młodzież szkolna w wieku od 7 lat, zamieszkała w Gminie Miedźna.

Szczegółowe informacje pojawią się już wkrótce. Zapisy na wymienione atrakcje będą odbywały się w poszczególnych jednostkach, które odpowiadają za ich organizację, o czym zostaniecie Państwo poinformowani.

INFO UG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.