Udostępniamy Hydepark – specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa – od Speakers’ Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Jest to miejsce gdzie można wypowiadać się na każdy temat, udostępniać i publikować zdjęcia. Nasza polityka RODO

30 KOMENTARZE

 1. Do radnego Germanka. Panie kto cie prosił z Gilowic żebyś jakieś wypociny w naszej sprawie do wójta pisał!!! My wszytko wiemy mamy swoich radnych i sobie rade damy, zajmij się Pan swoim terenem bo tam widać jak pan działasz a nie wkładaj nosa w nie swoje sprawy!!! Już żeś pan pisał pisma do PZD o przejście i efekt taki ze dziki pisemkom przejście zlikwidowali.

  • p.Lubański ile urlopu ma wójt? . Jak wójt jest na urlopie odczuwam większy spokój w gminie .
   p.Wójcie proszę się do pracy nie spieszyć trochę spokoju nam jest potrzeba.

  • W2 przed ociepleniem mówili ze o 100 do 200zł po ocieleniu okazało się ze były prace dodatkowe i coś tam jeszcze w sumie wyszło 400zl. Po ociepleniu maila być obniżona zaliczka na na C.O. ale niestety aktualnie mam 1200zl opłat do SM Wola jak by tak była sprawa postawiona przed ociepleniem w życiu bym się nie zgodziła.

 2. Co tak cały dzień buczy czy hałasuje na w2 przecież zwariować idze od tego !!!! Upal okna zamknięte bo jak otworze to głowę che rozwalić taki hałas!!! Gdzie to zgłosić !!!!

   • Jak to? Podobno asfaltownia nie hałasuje, nic stamtąd nie śmierdzi produkcja odbywa się w cyklu zamkniętym. O co wam chodzi. Tam ludzie maja pracę. Nie pamiętacie jak ją uruchamiali? Nikt nie protestował, wójt mówił że nie ma żadnej uciążliwości, mieszkańcy nie protestowali i nic im nie przeszkadza, radni nic nie narzekają.

  • Znowu do rana sobota okna nie otworzysz bo huk z tej asfaltownie ze zwariować można i co to jest normalna gmina? Normalni radni by w życiu nie dopuścili aby coś takiego powstało. Dzwonie do Telewizji Interwencja bo to normalnie nie da się żyć niech zobaczą ludzie w Polsce jakie piekiełko zgotował wójt mieszkańcom robiąc swoje interesy

  • Do hałas :
   Według informacji od urzędnika z Bielska za hałas odpowiada łożysko…właściciel zobowiązał naprawić uszkodzone łożysko do 13 sierpnia 2018 r.

    • Są radni Mucha i Antos z W2, możecie się upomnieć, możecie napisać do Rady Gminy aby zobowiązała wójta do podjęcia kroków celem przywrócenia produkcji zamkniętej “elementów budownictwa” i ograniczenia uciążliwego hałasu. Zorganizujcie się i działajcie w grupie. Biadolenie tylko na tym forum daje wójtowi poczucie bezpieczeństwa. Nie zależy mu na wyborcach z obu osiedli bo oni nie uczestniczą w wyborach – po co więc się liczyć z nimi i zabiegać o ich głosy? Wystarczy że nie wyjdą z domu, nie zagłosują i wójt swoja armią zabetonowaną i dokarmioną ma wygrane kolejne wybory. Bingo. Ostatnia kadencja przed emeryturą. Zrobi wszystko aby wygrać.

   • W związku z prowadzoną realizacją reportażu przez jedną ze stacji TV, zostaliśmy poproszeni o zwrócenie się z prośbą do wszystkich mieszkańców którzy posiadają aktualne materiały wideo z pracy asfaltowni o ANONIMOWE przekazanie ich za pośrednictwem naszego portalu. Prosimy o kontakt i przesyłanie filmików na adres asfaltowniawola@gmail.com Bardzo dziękujemy i gwarantujemy anonimowość Państwa dane z którego zostało wysłane video zostaną natychmiast usunięte, a konto po zakończeniu prac nad reportażem zlikwidowane. Jednocześnie przewiduje się spotkanie z mieszkańcami o terminie i miejscu poinformujemy

    • Admin trzeba nakręcić film jak na drodze firma od Pana Tetli składuje kruszywa do produkcji masy bitumicznej. Zapytać właściciela drogi czy wie że droga jest w połowie zasypana kruszywem i czy opłata jakaś jest powierana za składowanie kruszywa na drodze. Bo prosze sobie teraz wyobrazić pożar na kopalni i strażacy mają ograniczony dojazd. To co tu się dzieje to wójt i radni Mucha i Antos powinni odpowiedzieć .

 3. Potwierdzam informacje p. Banaś, że od dziś OSP Wola ma wóz strażacki.
  Informuję p. Łukasza, że wójt był zły że Pan pierwszy poinformował mieszkańców o samochodzie dla OSP Wola a nie sam wójt.

  • Mnie to trąbka czy się wkurzył czy nie Taranowski niech zakasa rękawy z Lubańskim i radnymi i kupi doposażenie do wozu, który gmina dzieki partii rządzącej dostała za DARMO !!! Także wojcie mniej wyjazdów służbowych i brania pieniędzy za urlop a pomyśleć o BEZPIECZEŃSTWIE MIESZKAŃCÓW naszej gminy i okolicznych miejscowości !!!

 4. Panie Taranowski, mam pytanie dlaczego jednym można sprzedać działki bez przetargu a innym już nie? Sprawa dotyczy działki prawie 400 metrów na sosnowym osiedlu która sprzedajcie się dla gabinetu dentystycznego.

 5. Jak tak dalej pójdzie to całe osiedle będzie w pompach i wężach bo kanalizacja jest nie drożna co na to nasi radni z W1 którzy doprowadzili do takiego stanu kanalizację nie widząc problemu przez 4 i więcej lat ? Gdzie ci radni Panie Gruszka Bigos Starzec pani Bandoła cała ta banda tu mieszka i nie widzi problemu ?

  • Do takiego stanu rzeczy dprowadziło zarządzanie gminą przez naszego Wójta. A w zasadzie jego jedyne akcje przedwyborcze zamiast solidnej i konkretnej roboty u podstaw. Do tego dodaj naiwność mieszkańców, że można ich z taką łatwością robić na szaro. Nagminnie. Radni są o tyle winni, że nie zagonili go do pracy, za to skupili się na potulnym i wieloletnim potakiwaniu. Potakiwanie jest jak wirus. Wchodzi człowiek do Rady Gminy, nawet po szczepionce opozycyjnej a tu nagle… potakiwacz chroniczny go dopada. I zaczyna się podlizywanie się, poklaskiwanie i przemądrzanie. A efektów wciąż brak. Nie zapominaj o radnych z poprzednich kadencji, np. swoim sąsiedzie i przewodniczącym rady poprzedniej kadencji tj. Karbowym. Głowę daję, że będzie się znów reklamował, aby powrócić na łono i wikt w postaci diety radnego. Bo co dieta to nie kasa z komisji alkoholowej, na którą się załapał.

   • Piszesz o tym młodym potakiwaczu Przewoźniku co tylko gada i gada ?
    Gdyby swe mądrości przelał na działanie to lepiej by tu bylo.

 6. Nie rada osiedla a radni z wójtem podejmowali decyzje że kanalizacji w trakcie remontu nie wymienili. Jak pamiętacie z nagrań sesji p. Słoninka głośno o tym remoncie wspominał ale radni i wójt nie czuli potrzeby wymiany kanalizacji która ma ponad 40 lat
  Także drodzy mieszkańcy nie zdziwcie się że za jakiś czas nowy asfalt będzie zrywany bo kanalizację trzeba wymienić

  • Radni zawsze nie winni wszystko winna wojta a oni patrzą jak dzieci na panią w przedszkolu …..jak PPolska kadra, Polacy nic sie nie stało ,a co sie stać wogole miało …..Ci ludzie to Nieporozumienie totalne

    • Czy radny /radna startujaca w wyborach nie ma pomyslow ? Wychodzi na to ze terazniejsza Rada Gminy tych pomysłów nie miała bo Co zrealizowala ?
     I kazdy radny miał swoj program i gdzie widać efekty , remonty remontów, brak samochódu dla straży , stan wałów przeciw powodziowych nie skoszone itp.
     Także jak ulepil Sobie wojt takich radnych to i działania marne ,przecież Oni glosują to wielcy ale tylko w ich głowach ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.