REKLAMA

Zasady przyjmowania reklamy do Portalu wolanie.info

-reklamę w portalu przyjmujemy na okres min. 1 miesiąca

-baner możne być dowolnie edytowany dowolna ilość razy (zastrzegamy prawo odmówienia emisji reklamy) baner będzie zmieniony niezwłocznie zaraz pod dostarczeniu go w formie elektronicznej (poczta ,ftp) lub natychmiast po dostarczeniu plików do redakcji portalu.

-pliki graficzne dostarcza klient, możliwość zaprojektowania reklamy za dodatkową opłatą 100zł

-reklamy umieszczamy na naszych serwerach,  bądź z serwerów klienta.

-Redakcja zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia  emisji reklamy .

Koszt PODSTAWOWEJ  reklamy to 100zł miesięcznie. W tej cenie jest oddane do użytkowania na okres 1 miesiąca pole czerwone o powierzchni 300×250 px, publikacje artykułu sponsorowanego w dziale Aktualności oraz dwukrotna informacje na fanpage wolanie.info. Reklama w polu czerwonym jest stała i nie podgala rotacji z innymi reklamami.

Ze względy na przejrzystość oraz czytelność portalu nie umieszczamy reklam częściowych (np 1/2 banera)na krótsze terminy niż 1 miesiąc.

Przeprosiny, orzeczenia sądu, płatne oświadczenia, kampania wyborcza,
każdy wpis  1 tysiąc złoty

Serwis odwiedza miesięcznie ok 11 tyś  UV, co przekłada się na ok 200 tys odsłon. Daje to  w przypadku emisji podstawowej koszt dotarcia do jednego mieszkańca na poziomie 1 grosza co czyni ja najtańsza forma reklamy na terenie gminy Miedźna. Długi czas sesji daje dodatkowo prawdopodobieństwo ze Państwa reklama będzie kilkukrotnie zauważona podczas wejścia na stronę.

Tel/Fax ws reklamy 501  97 37 47 lub zakładka kontakt

Statystyki  strony (reklamodawcą udostępniamy dostęp do statystyk)