Trwają ostanie prace wykończeniowe przy budowie drogi dojazdowej na terenach Strefy Ekonomicznej w Woli. Zadanie to sfinansowała Gmina Miedźna, w kwocie jaka wynika z przetargu 153.250,76 zł. Pracy wykonała firma Drogród Szymaon Tetla. Dodatkowo teren ten został skanalizowany deszczowo, kwota przeznaczona na ten cel to 20 tys. zł a prace wykonywał GZGK sp. z o.o. Miedźna.

Pozostaje tylko uroczyste otwarcie oraz nadanie nowo powstałej inwestycji nazwy, jeśli macie pomysł na takową zapraszamy do podawania propozycji, a kto wie może któraś przypadnie do gustu Radnym którzy wyrazili zgodę na budowę drogi w polach.

13 KOMENTARZE

 1. Ulica CBA będzie w sam raz.
  Przy tej konstrukcji drogi niebawem do użytku będzie tylko jej środek…I to jest droga gminna tj gmina ją będzie utrzymywać ? To pewnie niebawem się dorzuci krawężniki a może i chodniczek, w drugiej fazie inwestycji. I zaś jest robota, wszystko się kręci…

  • Kolejny raz za pośrednictwem portalu wolanie dowiadujemy się że droga miała kosztować ponad 300 tysiecy a wyszło połowa mniej.
   Wójcie i Radni kto nas tu robi w balona ?
   Pytam się, czy chodnik którego nie ma i brak krawężników kosztować nas podatników miało ponad 150 tysięcy złotych ?
   To p. Słoninka, ostatnio głośno o p. Banaś mają pilnować moich – publicznych – pieniędzy ? Taranowski to jest kpina z nas wyborców ! Czasy kopalni jeszcze pamiętasz że publiczne się rozwala ?
   A Pani Bandoła to powinna zrezygnować ze stanowiska i pójść na wcześniejszą emeryturę bo chyba przepracowana.

  • W projekcie i w inf. dla Radnych miała być droga asfaltową z krawężniki za 300tys. wg kosztorysu inwestorskiego ale znowu baca jakiś numer wywinął i za 140tys. mamy to co widać i chwalenie się bacy za udało się zredukować cenę inwestycji. Może i dobrze bo połowa środków została w budżecie. Ale należy to sprawdzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.