Kasy samoobsługowe w Biedronce

0

Biedronka inwestuje w kasy samoobsługowe. Do końca 2020 roku mają się one pojawić w ok. 1000 sklepach należących do sieci, aktualnie trwa montaż takich kas w Woli.

– Sieć sklepów Biedronka jest obecnie liderem wśród sieci spożywczych wprowadzających najnowsze rozwiązania technologiczne. Chcąc jak najlepiej odpowiadać oczekiwaniom naszych klientów i ciągle podnosić komfort zakupów w sklepach sieci Biedronka, od drugiej połowy 2019 roku zaczęliśmy na szeroką skalę instalować kasy samoobsługowe w naszych sklepach. Obecnie na terenie Polski znajduje się ok. 2000 kas samoobsługowych w ponad 570 sklepach sieci Biedronka zlokalizowanych w 250 miejscowościach. Decyzja o instalacji zależy co do zasady od zapotrzebowania na takie rozwiązanie w danej lokalizacji i jesteśmy w trakcie wprowadzania tego rozwiązania do kolejnych lokalizacji – tłumaczy Karolina Ulatowska, specjalista ds. relacji zewnętrznych w sieci Biedronka:

– Kasy samoobsługowe to rozwiązanie najbardziej komfortowe dla tych klientów, którzy mają do zrobienia mniejsze zakupy i cenią sobie czas. Jest to także wsparcie codziennej pracy kasjerów – dodaje Ulatowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.