Już 20 września Eksplozja Kolorów zawita do Kęt, a wraz z nią Ro-bee, Gouliano, Michał Lazar, ChrisdaNoiz, DASH & FRXY, Max Farenthide i inni najlepsi didżeje. Główną atrakcją imprezy będą wyrzuty kolorowych proszków holi. Nie zabraknie także niespodzianek dla dzieci i całych rodzin.

Wydarzenie rozpocznie się o 13:30, a Eksplozja o 15:00 na terenach rekreacyjnych TS Hejnał i będzie pierwszym tego typu w Kętach. Oprócz barwnej zabawy organizatorzy przygotowali, gry i zabawy dla dzieci, malowanie samochodu, pokazy driftingu, tańca, ogródek piwno-gastronomiczny i wiele więcej.

– Eksplozja Kolorów nie będzie zwyczajną imprezą z proszkami holi. Nie chcemy tylko dobrze się bawić, ale przede wszystkim pomóc sześcioletniej Gabrysi Bizoń. Dlatego podczas wydarzenia będziemy zbierać do puszek fundusze na jej leczenie i rehabilitację – wyjaśnia Dominika Wysogląd, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Dziewczynka z Kęt cierpi na czterokończynowe porażenie dziecięce i potrzebuje całodobowej opieki. Nie rusza nóżkami, nie siedzi i nie chodzi. By Gabrysia mogła się rozwijać konieczna jest droga rehabilitacja. Mimo choroby sześciolatka jest pogodna i uśmiechnięta, lubi przebywać wśród ludzi i bawić się.

Organizatorami imprezy są Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, Gmina Kęty, Dom Kultury w Kętach, Grupa Warto Pomagać oraz Fox Security; natomiast partnerami Festiwal Kolorów,
Your Event Agency, Lemon Sniff oraz Radofoto.

 

ek kęty 2015

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.