W najbliższą sobotę tj.16 maja o godzinie 17.oo na stadionie przy Pszczyńskiej 7, SOKÓŁ podejmował będzie ostatnią drużynę ligowej tabeli – LKS CZARKÓW.Serdecznie zapraszamy kibiców na to, wbrew pozorom niełatwe, a zarazem ciekawe spotkanie.Obecnie zespół gości prowadzi znakomity przed laty piłkarz (3-krotny reprezentant Polski) –Dariusz GRZESIK. Dwukrotnie jako trener szkolił piłkarzy Sokoła: w sezonie 2002/2003 i 2008/2010.Był także trenerem Ogrodnika Cielmice, Nadwiślana Góra, LKS-u Bełk czy GKS-u Tychy.Przed nim w Czarkowie pracował wychowanek Sokoła – Bogusław TAN, który jako 16-letni bramkarz w sezonie 1991/92 zdobył dla Woli klasę okręgową.Przez dwa miesiące tego roku LKS Czarków trenował pochodzący z Woli – Krystian ODROBIŃSKI, który w końcu wybrał IV-ligowy GTS Bojszowy.

Klub z Czarkowa oficjalnie powstał w 1997 roku; barwy : żółto-czarne, prezesem klubu jest Jan SZŁAPA ( członek Zarzadu Podokręgu Tychy).Jako rezerwy Sokoła II Wola stworzone na bazie b.Ognia Wola, w sezonie 2011/2012 dwukrotnie pokonaliśmy ekipę LKS-u ( 2-0 w Czarkowie i 2-1 w Woli), a mimo to czarkowianie w końcówce cieszyli się z awansu do klasy A .Jest to ich trzeci ( jak widać najgorszy) sezon w klasie A.Zajmują ostatnie miejsce w tabeli; 22 mecze : 3 zwycięstwa ( 2x Gardawice i Studzionka)- dwa remisy i 17 porażek.Bramki : 20-81.W ostatniej kolejce mieli grać u siebie z Siódemką Tychy, ale … nie zebrali się na mecz.Do Woli ( jak zapewniają) przyjadą na pewno i nie będzie to „spacerek” dla naszych piłkarzy.


sędziują : Piotr BIELECKI – Mateusz KONIECZNY, Michał ŚWIDER

info sokolwola.eu

30.IV.2015—————————————————————-

ZAPROSZENIE

LKS „SOKÓŁ” WOLA SERDECZNIE ZAPRASZA KIBICÓW NA MECZ PIŁKI NOŻNEJ O MISTRZOSTWO KLASY „A” POMIĘDZY :

LKS SOKÓŁ WOLA – LKS GOCZAŁKOWICE

JEST TO SPOTKANIE Z LIDEREM TYSKIEJ KLASY „A”.

MECZ W SOBOTĘ 2 MAJA, O GODZINIE 17.oo NA STADIONIE SOKOŁA PRZY ULICY PSZCZYŃSKIEJ 7.SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

lks sokol

10 KOMENTARZE

    • WOLA jako klub powinno stać grać w okręgówce coś mało tych sponsorów takie Teska Biedronki czy nawet Netto nie stać za sponsorować nawet wody trochę wstyd .

  1. grejta se tam swój górzański ( kosmopolityczny) bal, a Sokół na tym szczeblu gro swoje i swoimi.I to je fajne.Niy udała się próba zebrania zdolnych, młodych piłkarzy w Górze (jakiś tam APN) ratujecie się Jaworznem, pra ! a PZPN wiy swoje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.