20 KOMENTARZE

 1. Wójcie budzimy się z zimowego snu i informuje że na Pszczyńskiej * (ta ta główna ulica przecinająca Wolę) są zainstalowane CAŁY rok dekoracje świąteczne!!! Może chyba już najwyższy czas to uruchomić !!! Czy wszytko w tej gminie musi być sygnalizowane na tym forum żeby coś się działo? Żadnej własnej inicjatywy? A Czy pani od zdjęć niedyspozycyjna żeby sobie fotkę szczepić? A może czekamy na jakieś super telewizje o oglądalności zerowej… Brak słów kogo myśmy sobie wybrali i jak obietnice zderzyły się z realiami.

  • Do 0/10 i pozostałych wpisów pod tym tematem.
   Jutro zadzwonię do Sołtysa Andrzeja Nelca i poruszę ten temat co jest przyczyną, że iluminacje nie zostały włączone w dniu uruchomienia choinki przy Centrum Kultury.
   P.s. Wójt nie zajmuje się takimi sprawami ma jednostki organizacyjne które mają obowiązek wywiązywać się ze swojej pracy no jak widzimy znów leżymy…

   • Jaki wójt takie jednostki, jakie jednostki taka Gmina. “Stary” wójt był zły to zamienił stryjek siekierkę na kijek. Jaka Gmina Taki wójt. To gmina wójta wybrała/Gmina to mieszkańcy/. Wybrano najlepszego kandydata. Nie o to idzie, by stare wróciło, ale o to by NOWE coś dobrego robiło. Oczywiście Poza lansem w nic nie znaczących niewidzialnych mediach. Lokalne nie chcą takich wywiadów zamieszczać? No nic dziwnego, te teksty to jakoś oderwany od rzeczywistości fragment kosmosu. To jakaś gra typu “mamy cię”. Rozrywka, która pozwala dobrze się pośmiać. Koń jaki jest każdy widzi, a tu proszę kraina miodem płynąca, odcięta od świata enklawa bez widoków na poprawę, no chyba, że mieszkańcy zdadzą test a ankiet. Ponad 600 popisów NE przed dojściem do władzy
    za poprawą komunikacji zebrała, a teraz te podpisy są bezwartościowe, Ankieta odsłoniła brak potrzeb i oszustwo tych co dla NE pospisywali liste popierającą rozwój komunikacji, czy ludzie nowej władzy już nie wierzą i nie wypełnili ankiety.
    Żory bardzo bogatą gminą nie są a komunikację mają bezpłatną. Mają łączność ze światem, a u nas XIX wiek się jeszcze nie skończył.

    • Tam z NE wspaniałej już wszyscy zwiali, każdy dziwnym trafem z tym super nowym Wójtem niemogl się dogadać oprócz Andrzeja i zostaw wiceprzewodniczącym, do zdjęć,
     Wiele spraw teraz okazało się zwykłymi polpradwami ale tak się dochodzi do władzy a później już, woda czysta jakieś tajne spotkania czego ten Wspaniały wójt się boi?
     Altanka znajdująca się obok cmentarza miała być przeniesiona, nie udalo się ale co się na rozpisywalsiście o tym!
     Gdzie ten słynny park dla piesków obiecywany przez Pan Sołtysa Nelec
     PSZOK na terenach Natury 2000 co to był za lament, a teraz ładnie się chwalicie otwarciem, żenada
     Remont tego super drewnianego mostu na Oświęcim za prawie pół miliona
     Odśnieżanie co roku, krzyki NE Że źle że nie ta firma że Gzik i co dalej jest tak samo, telefony do sołtysów haha
     Mieszka wójt w Woli pracuje w Miedźnej, kto i po co ma wydzwaniac i mówić jest śnieg haha to tak jak kawały z blondynkami……
     Ostatnio taki temat Miasteczko rowerowe niby za 30tys na końcu okazało się 80 tys niema się też czym przejmować, zapomniałem….
     Dziwnych spraw w Gminie Miedzna nigdy nie brakowało ale teraz zostały już tylko superlatywy same podawane w gminnych sprawch, Panie Banas źle się dzieje naprawdę czy tylko Pan ukazuje taka rzeczywistość proszę napisać o co chodzi Nie potraficie współpracować jak drużyna, tak powinno to działac, żeby już powstała elyta jak za poprzednika, to trzeba tepic
     c w zarodku………….

      • To po co ta NE była? Pomysł na stanowisko, członkowie ówczesnej byli tego nieświadomi? Byli potrzebni do osiągnięcia celu i pa, pa? Potem już drogi się rozeszły? Czy czują się wykorzystani? Czy coś robią? A może już nie ma NE bo lider zrealizował zamierzenie?

       • Okres świąteczny jest idealnym czasem aby wyjaśnić wyborcom oraz tym co zaufali Nowej Energi co tak naprawdę poszło nie Tak. Z pewnością taka informacja się pojawi w ciągu kilu dni.

        • Winny się tłumaczy NE?
         Jak trzeba było atakować to było dobrze i za zgodą a jak się wygrywa to ktoś balast że statku wyrzucił i po sprawie.
         Tyle krzyku i jadu było nad stan w jakim stylu zostały wybory wygrane to NE wie najlepiej, każdy ucho przystawil i i po dwóch latach po sprawie, nagle wszyscy zrozumieli, dorośli niemoga się dogadać?
         To musi być drużyna której niema
         Może ta odpowiedź NE pojawi się w gminnych sprawach i na fb, kto i dlaczego z NE wystąpił

   • Teraz to ze wstydu rozbłysną jasnym pogodnym światłem pojednania wszystkich ze wszystkimi. Do tej pory tylko covid i długi i promocja nijaka była ważna.

    • Ten balast jest bardzo niewygodny dla obecnego wójta praktycznie od początku wygranych wyborów samorządowych. Ten balast nie atakował obecnego wójta tylko przyglądał się uważnie co dzieje się po wyborach. Ten balast przypominał i przypomina o problemach mieszkańców i co z balastem ? Balast rzeba usunąć…Usunięcie nastąpiło pod presją obecnego wójta ale w Nowej Energii widzą co się dzieje i rozważana jest propozycja żeby balast wrócił do Nowej Energii. Balast rozmawiał z Nową Energią i zastanawia się co zrobić, bo balast prężnie działa w ODnowa. Także może dojść do fuzji gdzie balast będzie liderem i zwiększy moc Energii w działaniu dla dobra naszej Gminy.
     Więcej szczegółów w styczniu…

     • Uważaj balaście bo może jesteś przystawką do dania głównego, podobnie jak specjalista od potopu lub jeden z muszkieterów. Wroga należy mieć blisko i nie spuszczać z oka, wtedy jest w pełni kontrolowany i przewidywalny. Po co mieć go po drugiej stronie barykady jak można go użyć do osiągania celów, bez kosztów, czysty zysk. Oswaja się go powoli, żeby się nie spłoszył i używa do zdań specjalnych, docenia, chwali nagradza, aż zakończy się przydatność do spożycia. Wtedy trafia na PSZOK. To działa, bez względu na system. W antysystemie też, mam nadzieję że nie jesteś antysystemowcem. Buduj OdNowa i ciesz się że jesteś tak istotny dla władzy, oby na długo.

  • Spaliły się ze wstydu, nie dodają splendoru nowej władzy, nie dają się jej ogrzać w swoim blasku… Przy UG świecą, Wola beee…., za dwa lata się zacznie staranie o głosy Woli. Tylko czy starający się zdąży z gazetą dobrych obietnic? Takie same zasady od wieków, nic sie nie zmienia, wyborcy też.

  • A co ma pandemia do uruchomienia dekoracji świątecznych? Elektryk chory? To jest inny!!! No chyba że jak wszytko w tej gminie musi trwać żeby było to na Wielkanoc będzie

  • Ogarnij się, nie ogarnięty, pandemia pandemią, a życie i praca biegną normalnie. Ci ludzie mają pracować na rzecz społeczności gminy bo za to biorą kasę. Nie wiadomo co tobie ściska i niech tak zostanie żeby smrodu nie było.
   Lepiej na wywiady w mediach nikomu nie znanych cztery litery wozić i lasować się parami niż roboty się trzymać, ups władzy, bo my tu już mamy królestwo jak widać z całym dworem. BT szykuje swój powrót, ekipa mu została nietknięta, najlepsi specjaliści zostali wzmocnieni najlepszymi specami, zaufanymi z okolicy fachowcami z rej. SBL, żeby było bezpieczniej. Ufaj i kontroluj to znana maksyma i w Lędzinach i w Bieruniu. Tematy wody, kotłowni, asfaltowni, poprawy życia mieszkańców…., ale po co? Wystarczy garść informacji na gminnej stronie facebookowej o wartości spamu i brak opozycji wśród radnych albo taka jej słabość,że ani jej nie widać ani nie słychać.

 2. Panie Wójcie, chciałbym zaproponować może załączenie dekoracji na ulicy Pszczyńskiej w Woli, mamy już 10 grudnia inne miejscowości w pełnej okazałości wszelkie doktoracie świecą, migają i mrugają umilając codzienną szarość zwłaszcza w tych trudnych czasach. Rozumie 17 milionów ale może załóżmy zrzutkę na prąd za te oświetlenie jak kasa pusta, tak jak na serca tam się udało jak widać. Ja wiem ze dekoracje sfinansował poprzednik ale wypadało by już działały na Mikołaja. W tym roku świeciły do lutego a teraz nie ma kto ich załączyć? To może mniej wywiadów, mniej błyszczenia przed aparatem swej Pani z promocji. A może wszytko jest tu wspaniałe jak to usilnie się nam próbuje wmówić? Mniej lansu więcej pracy na sile nikt tam Pana nie pchał!!!

 3. Zawsze kupuję tradycyjną choinkę w doniczce i po świętach wsadzam do ziemi żeby drzewko sobie rosło. Po co niszczyć ścięte drzewka ? Takiego wyboru nie popieram !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.