Mandat radnego Janusza Starca został wygaszony.

88

No ostatniej sesji Rady Gminy Miedźna z wniosku Wójta Gminy Miedźna Jana Słoninki radni podjęli decyzje o wygaszeniu mandatu Janusza Starca.

Kolejnym etapem jest  zatwierdzenie uchwały o wygaszeniu mandatu przez komisarza wyborczego oraz wojewodę.

Powodem wygaszenia mandatu radnego jest prowadzona na własny rachunek  działalność gospodarcza i świadczenie usług na rzecz Gminy Miedźna- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miedznej z siedzibą w Woli. Konsekwencją decyzji jest rozpisanie wyborów uzupełniających w tym samym okręgu wyborczym w którym wygasł mandat.

pismo Wójta Gminy z dnia 2020 r.

Foto NoweInfo

88 KOMENTARZE

  1. Kierowniczka GOPS nie ma obowiązku pilnowania radnego co mu wolno a co nie. Od tego jest radny a jak niedouczony to trudno-nieznajomość podstawowych obowiązków szkodzi. Bo przywileje na pewno zna. Niech się nie pcha ponownie bo wypadł za burtę i mieszkańcy już się w butelkę nie dadzą nabić.

  2. Ojojo ale się porobiło…
    Tylko nie liczni wiedzą, że to spychologiczna gra i ktoś jeszcze dostanie kopa.
    Szkoda kolegi Radnego, który sam powiedział, że był nie świadomy a z drugiej zaś strony ktoś z Radnym Januszem podpisał umowę a gdyby nie był pewny, czy umowa z Radnym jest podpisana zgodnie z prawem mamy na usługach za publiczne pieniądze mecenasów gminnych ale to już historia bo nie o to chodzi tylko o to ile nas podatników ten ruch i podpis na pieczącce kosztował ? A kto podpisał ? Osoba, która też na mnie poluje ?
    – koszt audytu
    – koszt nowych wyborów w okręgu nr 9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.