6 KOMENTARZE

  1. Do ze wsi zapomnial Pan napisac o p.radnym .Banasiu ktory jak pisal jest kolega mantrasu i rowniez nie mial nic przeciwko rozjezdzaniu Pszczynskiej ale jak jeszcze nie byl radnym sprawdzal budowe studzienek na ul Korfantego takie podwojne standarty

  2. Na stronie gminy pojawiło się nowe info o konsultacjach w sprawie przebudowy dwóch dróg powiatowych we Frydku i Miedźnej. Za to w Woli w wiejskiej części za namaszczeniem powiatu na dziurawej drodze powiatowej królują Mantransy, po zapuszczonych chodnikach chodzą piesi oblewani z ogromnych kałuż, kierowcy zapier..ją dwa razy więcej niż wolno bo pszczyńska drogówka (nadzór Starosty) chyba nie wie jak do nas dojechać a o puszczeniu dzieci rowerem możecie zapomnieć bo nie ma nawet 1 metra ścieżki rowerowej. Słowem, mamy największe natężenie ruchu i największe dziadostwo, jak to na końcówce powiatu.

  3. złodzieje załatwili sobie naturę dwa tysiące po to aby sobie załatwiać prywatne sprawy .skoro jest tam natura dwa tysiące , to dlaczego tam strzelają do ptactwa , dzięki któremu jest tam natura dwa tysiące .

    • Nie rozumiesz, że Natura 2000 jest tylko pretekstem? Brzeszcze po prostu nie chcą żeby im rozjeżdżano wał i drogi. Jak się chce to się zawsze znajdzie pretekst. Gdyby nie było Natury 2000 to wymyślili by coś innego.

  4. A czy ta nowa organizacja była z konsultowana z mieszkańcami? Czy znowu jakiś urzędas coś sobie wymyślił i tak ma być? I jakim prawem gmina brzeszcze zakazuje wjazdu na Ul. Graniczną na odcinku do mostu?

  5. Chronią się Brzeszcze, chronią się Bojszowy, tylko w Woli Mantrans jeździ po Pszczyńskiej a quadowcy i motocykliści po wałach powodziowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.