Nie będzie ośrodka zdrowia w budynku ZLZ, powstanie tam dom opieki dla osób starszych

7

Aktualizacja

Informujemy iż pod planowany ośrodek opieki są przeznaczone gabinety do tej pory niezagospodarowane będące w posiadaniu Gminy Miedźna które były przeznaczone na wynajem pod usługi medyczne. Istniejące gabinety oraz usługi  będą funkcjonowały bez zmian, i nie są przeznaczone do likwidacji.


Podczas ostatniej Sesji Rady gminy Miedźna, Radni podjęli uchwalę o oddaniu w drodze bezprzetargowej byłego ośrodka zdrowia przy ulicy Poprzecznej 1 w Woli. Według informacji jakie przekazał Radny Marcin Germanek reprezentujący inwestora w budynku ma powstać dom spokojnej starości oraz żłobek, sam inwestor nie zabrał głosu a co więcej nie został publicznie przedstawiony szerszej grupie.

Będzie to już druga taka inwestycja, bowiem na odbiory aktualnie oczekuje taki ośrodek zlokalizowany w sąsiednim budynku zarządzanym przez powiat pszczyński.

Cena najmu w drodze bezprzetargowej została określona na poziomie 10zł/m2. Przedsiębiorca będzie zwolniony z podatków przez pierwsze dwa lata działalności na mocy wcześniejszej uchwały Rady Gminy Miedźna.

7 KOMENTARZE

 1. Pani Aniu zgadzam sie z Pania jesli chodzi o Pszczynska ale nie wiem o co chodzi z ta policja jezeli mogla by Pani rozwinac temat .

 2. Prawda i tylko prawda nas uchroni
  Panie Wójcie kiedy remont Pszczyńskiej prawie dwa lata mijają jak pan rządzi i nic się nie dzieje. Na sesjach pan opowiada że jesteśmy zadłużeni 17 milionami i pewnie odsetki dalej rosną. Kiedy rozliczy pan GZGK tak krzyczał pan Banaś i cisza a zwykli mieszkańcy chodzą na policję i tłumaczą się jakby to oni byli przestępcami.

  • Anka dodac trzeba zamieszanie wokol budynku na rozanej raz go burza raz nie i dalej nic niewiadomo w temacie zamieszanie jak w policji

 3. Znowu sztuczny tłum pamiętam że żółta szkoła miała być zamieniona na budynek starostwa gdzie jest szkoła zawodowa i technikum czy boisko balonowe więcej gadania mało robienia.
  Panie wójcie ile już gmina oddała podatku kopalnianego ? Dalej 17 milionów zalegamy czy od początku kadencji odsetki rosną i może już jest 18 milionów ?

 4. No tak Rady rRadnemu, rączka rączkę myje. My tez kiedyś staraliśmy się wynająć pomieszczenia jednak od zawsze był zapis związane z dzielnością medyczna, a tu proszę jaka niespodzianka… może najpierw należało dać wszystkim szanse i ogłosić ogólnodostępny przetarg? Dlaczego preferuje się kolegę radnego? Nie wyszło z Bogdanem to teraz Żnina frontu byłego kandydata na wójta.

  • Przecież za 1 zł na 15 lat to chyba dobry wójt interes zrobił, w kolejce czekają następne złotówki za budynek na różnej, i sala zapasnicza też czeka na kolegę ze złotówka w kieszeni,
   TAK szybko zmienili fale Janka na fale Bogdanka, i już dryfuja po gminie przejęcia za zlotoweczke dla kolegi
   Smierdzi jak stare mięso, a i Bajka Banasia mówi już o prawdzie…… Ale tak szybko…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.