Nocny wypadek w Woli

7

Dzisiaj w nocy, jeszcze przed północą, doszło do wypadku drogowego, w którym poważnie ucierpiał pasażer. Opel Vectra, którym podróżował, zjechał z drogi do przydrożnego rowu i dachował. Niestety, okazało się, że kierowca był pijany w chwili zdarzenia.

Policyjny patrol został skierowany na miejsce o 23.30. Do zdarzenia doszło około pół godziny wcześniej, w Woli na ul. Pszczyńskiej, na wysokości posesji nr 9, na tamtejszym łuku drogi. Po przybyciu, mundurowi zastali służby medyczne. Ratownicy udzielali pomocy rannemu pasażerowi, który ostatecznie został przetransportowany do szpitala. Stan zdrowia kierowcy nie wymagał hospitalizacji, niestety zainteresowanie policjantów wzbudził jego stan trzeźwości. Mieszkaniec Woli wydmuchał znacznie ponad promil alkoholu. Obydwaj mężczyźni jechali Oplem Vectrą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i zjechał do przydrożnego rowu. Dodatkowo, samochód przewrócił się na dach. Teraz, policjanci będą ustalać, jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia. Tej nocy odnotowano znaczne opady deszczu, w związku z czym nawierzchnia jezdni była mokra. Najistotniejsze dla tego postępowania będzie miał jednak wynik, który pokazało urządzenie badające stan trzeźwości kierowcy opla, i stan zdrowia rannego pasażera.

info KPP Pszczyna

7 KOMENTARZE

  1. Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek w Poslce na Woli, najwazniejsze ze nikt nie zginal. winnych spotka wynik konsekwencji i tyle w temacie, nie ma co nygowac ani chwalic…zycie na Polskich drogach.

  2. Oby debile co piszą te komentarze spotkała taka sama tragedia jak tych chłopaków, owszem zrobili głupotę życia, ale widzę że tu sami świętojebliwi piszą te komentarze co nigdy w życiu nie zrobili nic głupiego.. No powodzenia z takimi komentarzami, a mam nadzieję że Mariusz z tego wyjdzie cały i Kamila również zobaczymy na wolności niedługo 💪 a wszystkim wam, co mówią że im tak dobrze to… I tu za dużo wulgaryzmów bym napisała więc, pozdrawiam 🖕

  3. powinna byc nieumyslna proba spowodowania zabojstwa + oczywiscie dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych.

  4. I jeszcze zrzutę zorganizowano,skandal!
    Szastali swym życiem i niejednokrotnie narażali innych na utratę zdrowia czy życie.Cóż,za głupotę trzeba płacić.

  5. Nieodpowiedzialni dorośli ludzie.Dobrze,że nikogo nie zabili, a ze swoim życiem niech robią co chcą,Bóg ich osądzi.Zrzuta nie na miejscu,szastali swym życiem i narażali zdrowie i życie innych .Trzeba ponieść konsekwencje swych czynów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.