Stowarzyszenie Nowa Energia pozyskało pomoc prewencyjną z Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Bielsku Białej w wysokości 4 000 zł z nadwyżki wypracowanej ze związku wzajemności członkowskiej „ PLON ” działający w ranach TUW na terenie województwa śląskiego. Prewencja przeznaczona została na zakup zestawu fantomów do ćwiczenia resuscytacji dla OSP Gminy Miedźna. Fantomy umożliwią poprawę sprawności ratowniczych strażaków, którzy udzielają pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz w rolnictwie. Dodatkowo zakupione zostaną panele ścianki wspinaczkowej, które zostaną zamontowane wewnątrz pomieszczeń użytkowanych przez strażaków i będą służyły do ćwiczeń sprawności fizycznej młodzieżowej drużyny pożarowej.

4 KOMENTARZE

  1. Brawo ,brawo ,brawo -ja tez gratuluje -ale osobiscie chciałbym pogratulowac N.E -gii sukcesu jezeli chodzi o transport miedzygminny a konkretnie WOLA -OSWIECIM .Ok,wiemy ze była opinia ,że był przetarg ,potem odwołany i pozostało własnie i……. I co dalej szanowna władzo ?.Gdy przestał jezdzic bus do Oświecimia ,-była afera ,były podpisy list do wójta BT. Były zebrania i proby załatwienia cos zastępczego itp itp. I nic z tego nie wyszło ,dopoki nie zaczęłła jezdzic 17-tka .Mało kursów ,ale było…Potem wybory i zmiana w zarzadzaniu i …..niespełna pół roku po wyborach znowu most zamkniety .OK,zdarza sie -ale Panowie ,gdzie podziała sie ta Wasza energia ,by załatwic cos zastępczego .Moze trzeba ściągnąć ,kogoś kto potrafi podejść jakoś do tematu Panie Łukaszu,gdzie Pan jest ?????…A moze podstawic zastepczy BUS Z W 2 DO MOSTU BRONISŁAW ,tyle ludzie przejda na Harmężę-Pętle ,choćby kursy jak na rozkladzie .?????. to juz 5 miesięcy bez zapewnionej komunikacji Panie Wójcie …..Ajadac do Oswiecimia o 15 ,30 z W2 mozemy wrócic dopiero rano ,tym autobusem co odjezdza z Woli o 7-10, -pozdrawiam i zycze powodzenia

    • A może ten problem bierze sie z małego zainteresowania takim połączeniem i niska frekwencją pasażerów. Kto dzisiaj dopłaca do interesu? O tym pewnie nie pomyślałes drogi internetowiczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.