Obrady XII sesji Rady Gminy Miedźna- na żywo

8

Portal Wolanie.Info będzie transmitował na żywo obrady XII sesji Rady Gminy Miedźna, która odbędzie się w dniu 15 września 2015r. /wtorek/ o godz. 14:00 w sali konferencyjnej w budynku administracyjnym Urzędu Gminy Miedźna.

Tematem obrad sesji będzie: „Podejmowanie uchwał”.

Planowany porządek obrad XII sesji Rady Gminy w dniu 15.09.2015r.

1. Otwarcie XII sesji i stwierdzenie jej prawomocności.

2. Ustalenie porządku obrad XII sesji.

3. Przyjęcie protokołu z sesji XI z dnia 14 lipca 2015r.

4. Informacja Wójta Gminy z prowadzonych prac oraz realizacji zadań inwestycyjnych w
Gminie Miedźna.

5. Interpelacje i zapytania radnych.

6. Omówienie i podjęcie uchwał:

Projekt A/12 w sprawie zmiany uchwały Nr IV/21/2015 Rady Gminy Miedźnaz dnia 23 stycznia 2015 roku w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miedźna na lata 2015-2020.
Projekt B/12 w sprawie zmiany uchwały Nr IV/22/2015 Rady Gminy Miedźna z dnia 23 stycznia 2015r. w sprawie budżetu gminy Miedźna na rok 2015.
Projekt C/12 w sprawie zasad udzielania spółkom wodnym dotacji z budżetu Gminy Miedźna na bieżące utrzymanie wód i urządzeń wodnych, trybu postępowania w sprawie udzielenia dotacji i sposobu ich rozliczania.
Projekt D/12 w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Miedźna.

7. Odpowiedzi na zgłoszone interpelacje i zapytania radnych.

8. Wolne wnioski i zapytania.

9. Zamknięcie obrad XII sesji Rady Gminy.

Serdecznie zapraszamy do oglądania

8 KOMENTARZE

 1. najlepszy pan przewodniczacy lubanski mowi ze roznicy niema w jakim budynku jest przyjmowany pacjet ocieplonym lub nie czy PAN ZE SWOICH PIENIEDZY TO DAJE CZY Z GMINNYCH LUB UNIJNYCH SZKODA PANI KOWALSKIEJ MUSIALA SIE PONIZAC I PRZEBYWAC W TAKIM TOWARZYSTWIE a pan paanie stasiu L se pan dychnij juz bo serio niewyglada to najlepiej i ta komisyjo zdrowia p gruszka tez powietrze lykal nic nie potraficie z konkretna kobieta porozmawiac argumetow brak …… bez obrazy ale paraolimpiada

  • Dobrze powiedziane… paraolimpiada. Myślę, że p. Kowalska wcale się nie poniżyła, tylko pokazała im jaka jest rzeczywistość. Widać komu tu zależy na mieszkańcach/pacjentach.

   • Szacunek dla pacjenta, a raczej jego brak, Pani doktor pokazała odpowiadając Radnemu Przewoźnikowi na jego pytanie dotyczące dyżurów w Gorze. Gdyby nie zapytał o to na sesji to na odpowiedź na piśmie pewnie by się nie doczekał. Pani doktor nie chodziło o remont ośrodka w Gorze, chodziło jej przede wszystkim o to, że na ich własnym podwórku pojawi się konkurencja. A lekarze siedzą i leczą (lub nie) nie za swoje pieniądze lub charytatywnie, tylko za NASZE!!!!!!! Konkurencja jeszcze nigdy nie zaszkodziła klientowi w tym wypadku mieszkańcom. A że pani doktor rzadziej będzie zmieniała samochody – no cóż, musi sobie zdać sprawę z tego, że jej pacjenci zmieniają samochody co kilka lat lub ich w ogóle nie posiadają. Pogratulować pani doktor można za projekt nowego ośrodka, gdzie pacjenci siedzący przy gabinecie muszą oglądać tyłki osób stojących w kolejce do laboru nie wspomnę o usytuowaniu gabinetów pediatrów i sposobie rejestrowania. Ale dobro pacjenta najważniejsze.

  • Niestety wielokrotnie zwracaliśmy się o możliwość wpięcia do wyjścia liniowego, systemu nagłośnienia sali. Zawsze była odmowa wiec dźwięk jest zbierany z sali, następnym razem zastosujemy dodatkowy mikrofon jednak nigdy w takim przypadku nie będzie takiej jakości jak na wyjściu liniowym. Pozdrawiamy i dziękujemy za uwagę

 2. Ja chciałbym odnieść się do sprawy służby zdrowia w naszej gminie. Zaskakuje mnie stanowisko Wójta Gminy i Rady Gminy w związku z Medykiem. Jestem pełen podziwu dla Pani Doktor, która jest moim zdaniem dobrym lekarzem i przede wszystkim dobrym społecznikiem. Dba o dobro pacjentów i chce poprawić jakość usług medycznych w gminie. Myślę, że zasadny byłby remont przychodni w Górze. To co podziało się w Woli, jak zostali potraktowani, to też żenujące widowisko. Ktoś wynajmuje budynek, dostaje śmieszną stawkę, po czym wójt ogłasza, że będzie remont… Tak się nie robi Panie Wójcie… Myślę, że Medyk zrobił wiele dobrego dla gminy i nie powinien byc tak potraktowany…
  Pani Kowalskiej życzę wytrwałości w swojej działalności społecznej i dziękuję za opiekę nad moimi dzieciakami.

 3. To był żenujący spektakl. Wstyd i to są ludzie wykształceni? Tylko prywatna się liczy i kopanie innych. Farsa tak wiejska ze nawet w kieleckiej wiosce jest lepiej. Tylko michał dziś dał radę. Żeby każdy z ulicy mógł przyjść na RG na tak się zachowywać? To nie jest demokracja to jest jakaś syryjska anarchia.

 4. Słucham relacji na żywo i jeden z radnych sugeruje aby medyk przedłużył otwarcie obiektu dla pacjentów.
  Może ten sam radny zaproponuje aby przedszkola również były otwarte do godziny 18 -tej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.