Portal Wolanie.INFO zaprasza na retransmisje z  obrad XLVII sesji Rady Gminy Miedźna, która odbyła się we wtorek,  27 lutego 2018r.

Tematy poruszane podczas sesji:

– Burza wokół zasad naboru do programu fotowoltaiki

– Sprawozdanie z zebrania OSP Wola

– Są badania zanieczyszczenia powietrza i norm hałasu w Woli, mimo iż wójt twierdził ze takich nie ma. Wyniki są negatywne.


 

Tematem obrad sesji było: „Podejmowanie uchwał”

Porządek obrad XLVII sesji Rady Gminy Miedźna:

 1. Otwarcie XLVII sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
 2. Ustalenie porządku obrad XLVII sesji.
 3. Przyjęcie protokołu z sesji XLVI z dnia 30 stycznia 2018r.
 4. Informacja Wójta Gminy z prowadzonych prac oraz realizacji zadań inwestycyjnych w gminie Miedźna.
 5. Interpelacje i zapytania radnych.
 6. Omówienie i podjęcie uchwał:
 • Projekt A/47 w sprawie zmiany uchwały Nr XLIV/254/2017 Rady Gminy Miedźna z dnia 28 grudnia 2017 roku w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miedźna na lata 2018 – 2022.
 • Projekt B/47 w sprawie zmiany uchwały Nr XLIV/255/2017 Rady Gminy Miedźna z dnia 28 grudnia 2017 r. w sprawie budżetu gminy Miedźna na rok 2018.
 • Projekt C/47 w sprawie zmiany uchwały Nr XLV/272/2018 Rady Gminy Miedźna z dnia 12 stycznia 2018 r. w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Pszczyńskiemu.
 • Projekt D/47 w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
 • Projekt E/47 w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miedźna w 2018 rok.
 • Projekt F/47 w sprawie zmiany załącznika nr 1, załącznika nr 2 oraz załącznika nr 3 do Uchwały Nr XXXIV/187/2017 Rady Gminy Miedźna z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego.
 • Projekt G/47 w sprawie przyjęcia regulaminu określającego rodzaje świadczeń przyznawanych w ramach pomocy zdrowotnej dla nauczycieli korzystających z opieki zdrowotnej oraz warunki i sposób przyznawania tych świadczeń.
 1. Odpowiedzi na zgłoszone interpelacje i zapytania radnych.
 2. Wolne wnioski.
 3. Zamknięcie obrad XLVII sesji.

5 KOMENTARZE

 1. I co Panie Przewodniczący znalazły sie wnioski ? Aaa podobno nie było… Czy burdel w gminie a może problemy z pamięcią… Chyba jednak czas zmian i pakowania się

 2. Teraz OSP Miedzna zlozyla wniosek o auto i bedzie sie dalo zrobic korekty w budrzecie, a Wola wszystko po terminie skladala, Panie Lubanski u Panie Wojcie jestescie zwyklymi oszustami, oby te wybory wygral pan S.

 3. Bo lud go wybrał. On nic nie musi umieć, wystarczy że kandydował (z własnej woli) a wyborcy skazali go na cztery lata sukcesu. Wielki dziennikarz Tomasz Lis powiedział w telewizji “Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje…(..)”

 4. Mam prośbę, czy na sesji można zadawać pytania i odpowiedzi do mikrofonu…
  Ludzie chcieli by słyszeć co się na gminie dzieje…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here