Od soboty do poniedziałku cmentarze zamknięte.

7

– Tradycja mniej ważna niż życie – powiedział w piątek po południu premier Mateusz Morawiecki. Przez najbliższe trzy dni cmentarze w całej Polsce będą zamknięte.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że zarówno w sobotę, jak i we Wszystkich Świętych (niedziela) oraz Dzień Zaduszny (poniedziałek) wszystkie cmentarze będą zamknięte.

7 KOMENTARZE

 1. A coś się zmieniło, długi może? Nie, covid teraz wszystko wytłumaczy. Najlepiej widać to na moście Bronisław było strasznie a jest strasznie i śmiesznie. Był w tragicznym stanie z “drewnianym remontem” a teraz jest lepiej (tak na oko), kilkanaście ton drewna więcej i jest dobry.

  • Do mnie to? To, co jest na stronie to informacja do podania której zostały gminy zobligowane przez odpowiednie resorty. Podaj nazwisko kogoś kto ma szklarnie w naszej gminie i faktycznie prowadzi i żyje ze sprzedaży chryzantem. Ja znam osobiście 1, ale z Bestwiny.

   • Wpisy o komunikacji metropolitalnej to kolejna śmieszność jak ktoś jeździ autobusem to sobie znajdzie rozkład w swoim smartfonie, aż tak ciemny lud tutaj nie mieszka, takie zapychacze to może przedszkolaki jara i najmłodszych w SP. Teraz fb mają małe dzieci to może jakieś bajeczki dla nich by się przydały bo taka nuda stamtąd ciągnie, polubień by przybyło. Motylki, kwiatuszki listeczki, ptaszki, serduszka i co tam jeszcze, czyli promocja gminy w sposób infantylny. Zdjęcia i obrazki promocja dokonań władzy i tak powinien się nazywać ten gminny fb, w dodatku za gminne pieniądze, a tu długi gminne, straty z powodu covida czyli tematy używane w wygodnych okolicznościach. Ale tak robi wielu, tu jednak miało się coś tworzyć po zmianie władzy, a nie mierne naśladownictwo.

    • Skoro 20 lat było ok przy sprzyjających warunkach, a teraz każdy podnosi raban po zmianie Wójta (covid- jak zwał tak zwał, każdy czerpie z niego coś tam). To co mam sobie pomyśleć, kiedy dotacje unijne były na wyciągnięcia ręki a pomimo tego nic w gminie się nie działo. Oglądałem to z bliska. Zatem, zamilknę w momencie w którym ktoś wymieni wszystko to co zostało po Panie Taranowskim.

     P.S. Długi i inne wałki się nie liczą.

 2. Panie Wójcie może kupi Pan kwiatki od lokalnych przedsiębiorców na nowa rabatkę w Miedznej? Ile to znowu pieniędzy wyrzuconych w rabatki a przedsiębiorcy w gminie ledwo koniec końcem wiążą w czasie pandemii!!! Żadnych udogodnień zwolnień z czynszów czy podatków dramat!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.