Rolnicy, w gospodarstwach których wystąpiły szkody w uprawach w wyniku suszy mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w kancelarii Urzędu Gminy Miedźna, ul. Wiejska 131, 43-227 Miedźna w godzinach pracy urzędu w terminie do dnia 11 września 2015r.

Szacowania strat dokona komisja do spraw oszacowania zakresu i wysokości szkód doznanych w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę w gminie Miedźna powołana Zarządzeniem nr 232/15 Wojewody Śląskiego z dnia 3 lipca 2015r.

 

1 KOMENTARZ

  1. Wolanie idziemy głosować na JOW. zagłosujcie tak ,by niedziela była ostatnim dniem panowania sekretarzy partyjnych . myślę ze od poniedziałku obywatele polski już nie będą prości się sekretarza by go umieścił na liście kandydatów .jedynki stracą sto procentowej gwarancji bycia senatorem czy posłem .każdy kto będzie chciał być senatorem czy posłem nie będzie klękał przed sekretarzem na kolanach wystarczy nie wielka kaucja i program który się spodoba wyborcą .wyborach z JOW wygrywa z najlepszym programem a nie jak teraz najlepszy kolega sekretarza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.