W ramach nowego programu Unii Europejskiej na lata 2014-2020, Erasmus +,  Zespół Szkół w Woli pozyskał ponad 86 tys. euro na realizację projektu „Stawiam na Angielski, stawiam na rozwój!” Projekt, realizowany w ramach Akcji 1 „Mobilność Edukacyjna”   w okresie od czerwca 2014 do maja 2016, ma na celu podnoszenie jakości pracy szkoły oraz wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli. Dzięki zaangażowaniu w projekt szkoła będzie miała szansę uatrakcyjnić i poszerzyć swoją ofertę edukacyjną oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczniów i ich rodziców w zakresie rodzaju i jakości zajęć edukacyjnych prowadzonych przez szkołę.

Joanna Kocioła

Koordynator projektu

4 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy ten program obejmuje też technikum. Szkoda, że jeszcze jak ja tam chodziłam, to nie dało uczestniczyć się w niczym… Teraz tyle fajnych rzeczy się dzieje… rok po ukończeniu przeze mnie szkoły. Norma.

  2. A wokół szkoły mały syf, bieżnia zarasta, stanowisko do skoku w dal zarasta trawą, boisko niszczeje, boisko do kosza porażka i czym tu się chwalić ???? itp.:

    • Piszesz nie o tej szkole! pisze się tylko sprawdzone informacje moja droga! w tej szkole nie ma umów “śmieciowych” – więc nie obrażaj – z tego wnioskuję jako to z ciebie księgowo!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.