Firma KOPEX-EX-COAL Sp. z o.o. właśnie rozpoczyna wstępny proces rekrutacji do pracy w  kopalni węgla kamiennego w Przeciszowie. Aktualnie zachęca się mieszkańców   Gmin: Przeciszów, Polanka Wielka, Oświęcim do przesłania ankiety w formie elektronicznej, jednak sąsiedztwo naszej gminy z Oświęcimiem oraz duże zaplecze ludzkie związane z branżą górniczą może wpłynąć pozytywnie na rozpatrzenie wniosku.

KOPEX-EX-COAL Sp. z o.o., należąca do polskiej Grupy Kopex, notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, stara się o uzyskanie koncesji wydobywczej, planuje budowę kopalni węgla kamiennego w Przeciszowie. To wielkie przedsięwzięcie wymaga odpowiednich przygotowań. Dlatego pytamy już dziś: Czy chciałabyś / chciałbyś pracować w Kopalni Przeciszów?

Będzie to najnowocześniejsza i najbardziej ekologiczna kopalnia nie tylko w Polsce, ale całej Unii Europejskiej. Rekrutację pracowników przyszłej kopalni planujemy rozpocząć w 2017 roku, niemniej już dziś chcemy sprawdzić, jak wiele osób z terenu powiatu oświęcimskiego wstępnie wyrażałoby zainteresowanie pracą w Kopalni Przeciszów.

Jako nowoczesna i stosująca najbardziej zaawansowane technologie kopalnia zatrudniać będzie nie tylko górników, ale również m.in. specjalistów z zakresu informatyki, automatyki i szeroko pojętych nauk technicznych, a także pracowników pionu obsługi, logistyki, transportu, administracji itp.

Do wszystkich z Państwa, którzy chcieliby w przyszłości związać się zawodowo z Kopalnią Przeciszów, adresujemy ankietę. Nasze zaproszenie kierujemy zarówno do osób posiadających już doświadczenie zawodowe, jak i do ludzi młodych wchodzących na rynek pracy. Do wypełnienia ankiety zachęcamy studentów, uczniów szkół średnich i zawodowych.

O wypełnienie ankiety zwracamy się przede wszystkim do mieszkańców Gmin: Przeciszów, Polanka Wielka, Oświęcim. To tutaj bije serce przyszłej inwestycji, która ma stać się motorem rozwoju regionu.

Ankieta nie inicjuje jeszcze procesu rekrutacji i nie daje gwarancji zatrudnienia. Pozwala natomiast zorientować się, na ilu potencjalnych pracowników i o jakich kwalifikacjach możemy wstępnie liczyć na terenie wyżej wymienionych gmin i powiatu oświęcimskiego. Informacje zebrane z ankiet posłużą nam do przygotowania systemu szkoleń zawodowych dla przyszłych pracowników.

Czas poświęcony na wypełnienie ankiety nie będzie czasem straconym. Po rozpoczęciu rekrutacji skontaktujemy się w pierwszej kolejności z osobami biorącymi udział w ankiecie. Jednocześnie zapewniamy, że informacje zawarte w ankiecie nie będą nigdzie publikowane i zostaną wykorzystane jedynie do celów przyszłej rekrutacji.

Z góry dziękuje osobom, które wezmą udział w ankiecie.

Z poważaniem
Marek Uszko
Prezes Zarządu KOPEX-EX-COAL

Info http://www.kopalniaprzeciszow.pl/page/show/id/6/kariera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.