Wójt gminy Miedźna Bogdan Taranowski w postanowieniu z dnia 16 sierpnia 2017, postanowił zakupić działki o nr 506/4 oraz 556/4 w Gilowicach z przeznaczeniem pod budowę punktu selektywnej zbiorki odpadów komunalnych

pszok

 

Aktualizacja

Po niedoszłej do skutku przebudowie placu byłej siedziby GZGK w Górze (aktualnie Gilowice) na potrzeby Gminnego punktu selektywnej zbiorki odpadów komunalnych, wójt gminy Miedźna Bogdan Taranowski wystąpił do Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola z wnioskiem o wydanie decyzji  nowej lokalizacji.

Tym razem jest proponowana ul.Leśna w Gilowicach, są to działki o nr 506/4 oraz556/4 Decyzje o udzieleniu zgody na budowę PSZOK podjął zastępca Burmistrza  Grzegorz Wanot.

mapa-pszok-lokalizacja

Działki pod budowę PSZOK zostały zakupione od osoby prywatnej, o czym pisaliśmy w informacji o chęci zakupu takich nieruchomości. http://wolanie.info/gmina-miedzna-poszukuje-nieruchomosci-z-przeznaczeniem-na-budowe-gminnego-punktu-selektywnej-zbiorki-odpadow-komunalnych/

 

37 KOMENTARZE

    • Nie po prostu wciskają kit w żywe oczy. Pamiętacie jak powstawała asfaltownia w Woli, tam tez mówili ze wszytko zamknięte z gotowych komponentów do ostatniej chwili kłamiąc iż będzie to firma związana z drogownictwem nigdy nie powiedzieli słowa o asfaltowni. A teraz ludzie na raka umierają mam nadzieje ze ktoś was już niebawem rozliczy za te kłamstwa i te pieniądze co poznikały. A teraz Gilowice kolejne kłamstwa iż wszytko w kontenerach pozamykane itd.Nie kłamcie te kontenery NIE sa zamykane !!! Wyrzuca się tam np lampy świetlówki z rtęcią której opary są trujące a wiatr z tamtego kierunku będzie jak gaz bojowy. Dlaczego budujecie nam pod oknami śmietnisko??? nie ma miejsca??? są tereny poprzemysłowe, pokopalniane z dla od zabudowań a nie pod oknami bo kolegi działeczkę trzeba kupić? po ile 120zl za m2?
      Odwierty ile trucizny pozwoliliście wcisnąć w ziemie?? a to juz każdy niech naleje sobie wody i zawiezie do sanepidu byle nie do Tychów!!! trucizna.

      • A wszystko w obszarze NATURA 2000, wystarczy sprawdzić lokalizację w internecie – jest to działka graniczna, ale w obszarze chronionym, z dojazdem wołającym o pomstę szczególnie trudno będzie ciężarówkom.

  1. Tam jest tak wąsko i jak tam mają ciężarówki jeździć? I ograniczenie 5 ton czy wójt wie co się dzieje na terenie gminy ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here