Trwają   roboty związane z odtworzeniem nawierzchni drogi Międzyrzeckiej na odcinku  od granicy administracyjnej w miejscowości Wola do  drogi wojewódzkiej nr 931  W ramach przeprowadzono ułożenie nowej nawierzchni odtworzenie odwodnienia drogi oraz dodanie utwardzonego pobocza po obu stronach drogi.

 

3 KOMENTARZE

  1. czy ktoś widział jakość wyremontowanej drogi??!! remont zaczęty przed największymi mrozami, tak ze po 2tygodniach dziury jeszcze większe. z checią zleciłbym prześwietlenie “sprzedazy” przetargów i tego KTO I DLACZEGO w naszym powiedzie te drogi remontuje i za jakie pieniądze??. w cywilizowanym świecie 2Km asfaltu DOBREJ JAKOŚĆI kilka dni pracy i uciecha 30lat. U nas 2 miesiące i dwa tygodnie normalnej drogi.! NIECH KTOŚ SIE ZA TO WEŹMIE!! podobnie jak i trawa na orlik?. dlaczego na złomie na wsi leży cała murawa ze sztucznej trawy pozwijana i gnije bez niczego?. czyzby pan Wójt planował drugi orlik?. albo na obecnie budowanym bedzie osobiście ją rozwijał?… ciekawe kto zaplacił za pomyłke tych pajacy!!?? POGARDA DLA NICH!!!

  2. Powiat Bierunsko-Ledzinski to inny, lepszy swiat. Pewne pocieszenie jest takie, ze powiatowe drogi w sasiednikm powiecie oswiecimskim sa jeszcze gorsze, niz w pszczynskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.