Po kilkunastu miesiącach oczekiwania oraz kilku miesiącach ciężkiej pracy naszych druhów w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy samochód GBA Renault Midlum do podziału bojowego i tym samym jednostka OSP Wola nareszcie może dbać o bezpieczeństwo mieszkańców Woli oraz całej Gminy.

Serdecznie podziękowania od Zarządu oraz wszystkich druhów dla firmy AUTO-LAK Tomasz Kapica za nieocenioną pomoc w renowacji pojazdu.

Info foto OSP Wola

3 KOMENTARZE

  1. Panie Wójcie – kończ waść wstydu oszczędź, jak to rzekł Pana kolegia od Potopu (nomen omen potop to teraz będzie) już dałaby sobie Pan spokój z tymi głupkowatymi wpisami na stronie gminnej. Wszyscy wiemy jak było z tym autem i że wiecznie kazał Pan żeś lepić strego stara, w końcu się rozpadł ze już nie było do czego spawać i to są Pańskie działania dla straży? Nie ma Pan fotki z Ranualtem, no szkoda jeszcze się może uda na pierwsza stronę gminnych dodać. Zapomniał Pan z sekretarką swoja dopisać ze ta auto to było wypożyczone i dopiero jak wyszło to na jaw szybko żeście załatwili papiery.
    Wejź Pan zrób sobie herbatkę usiądź w fotelu odpocznij oddaj klucze do gabinetu i auta i odpocznij sobie człowieku, a nie jakieś na dziwne zebrania spotkania, herbatki, kawki, kwiatuszki. A sekretarka jeszcze się swoim nazwiskiem pod tym podpisuje, już daliście by sobie spokój naprawdę, kwiatuszki, dzbaneczki, pachnidła do kartonu i za prace się wsiąść a nie centrum rekreacji i wypoczynku.

  2. W końcu się udało…
    Taranowski załatwił złom z żywca, myslal że Wola wprowadzi puste niesprawne auto na podział, ale na szczęście niektóre osoby twardą ręka zablokowały nieodpowiedzialny pomysł p.Bogdana.
    Mam nadzieję że auto jest w pełni wyposazone i będzie służyć nam mieszkańcom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.