Sokół Wola-LKS Studzionka 5-1

0

Po meczu ze Studzionką (5-1); Stoją od lewej : Pawłowicz, Hamerla, Szwajca, Korzec, Kajor, Kula, Matyasik, Straszyński, D.ODROBINSKI (trener); Klęczą : Faruga, Maroszek, S.Odrobiński, WIĘCKOWSKI, Zieliński, Jarnot; brak kontuzjowanego w 32 min.Nycza

5-1 M.Jarnot (90 minuta);

Sędziował : M.ELSNER – Auguścik, Krentusz (KS RYBNIK)

SOKÓŁ : Korzec – Grabowiecki, Kajor, Kula, Matyasik, Nycz (33 Jarnot), Hamerla, Faruga (82 Straszyński), Odrobiński (70 Szwajca), Pawłowicz, Więckowski (84 Maroszek); trener : Damian ODROBIŃSKI;  żk : Odrobiński, Więckowski

STUDZIONKA : Tan – Menżyk, Malcharek, Sodzawiczny (46 M.Konieczny), Spyra, Czerwiński, Mańka, Idus (81 Golik), Hałat, Kreja (78 Gruszka), Kozber (71 Białek); trener : Tomasz MALCHAREK

„Show” Więckowskiego, debiut Straszyńskiego, powrót po ponad 18-miesięcznej przerwie Szwajcy oraz „Kojot” w bramce to warte odnotowania wydarzenia z tego meczu.Duet Hamerla – Więckowski zupełnie dziś rozmontował defensywę beniaminka ze Studzionki i stąd tak wysoki wynik.Sytuacji bramkowych było przynajmniej jeszcze raz tyle, ale nie wybrzydzajmy.Beniaminek ze Studzionki zaprezentował całkiem przyzwoity futbol stwarzając kilka sytuacji bramkowych.Bardzo dobrze grająca defensywa Sokoła, plus wyśmienite interwencje Korca sprawiły, iż tylko na chwilę (63 minuta) goście nas postraszyli.Riposta „Chudego” była natychmiastowa.Potem jeszcze dwa gole i mogliśmy fetować drugie w tej rundzie zwycięstwo, na które bez wyjątku zapracował cały zespół.Wielkie brawa !!!

P.S Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Klubu Kibica Sokoła, który w nowatorski, a jednocześnie niezwykle kulturalny sposób był dzisiaj z naszą drużyną.Oby tak dalej.

KIBICÓW ZAPRASZAMY JUŻ WE WTOREK (11.09 – godz.17.oo) NA SPOTKANIE W RAMACH PUCHARU POLSKI Z NADWIŚLANEM G Ó R A.