,,Spotkania sołeckie” w lutym

4

Wójt Gminy Miedźna – Jan Słoninka serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na
„Spotkania Sołeckie” 
w poszczególnych sołectwach:

 

 1. Zebranie Sołectwa Góra 11.02.2020r. godz 18:00 Dom Socjalny.
 2. Zebranie Sołectwa Wola II 12.02.2020r. godz 17:00 sala w SP nr 2 w Woli.
 3. Zebranie Sołectwa Frydek 13.02.2020r. godz 17:00 Dom Socjalny.
 4. Zebranie Sołectwa Wola 17.02.2020r. godz 18:00 Dom Kultury.
 5. Zebranie Sołectwa Grzawa 18.02.2020r. godz 17:30 Dom Socjalny.
 1. Zebranie Sołectwa Miedźna 19.02.2020r. godz 17:00 sala w Urzędzie Gminy.
 2. Zebranie Sołectwa Wola I 26.02.2020r. godz 17:45 Centrum Kultury w Woli
 3. Zebranie Sołectwa Gilowice 27.02.2020r. godz 17:00  OSP Gilowice – „Salka w Gilowicach”.

Serdecznie zapraszamy!

Info: UG Miedźna

4 KOMENTARZE

 1. Tak wojt Sloninka wytykal bledy poprzednikowi ze na zebraniu z mieszkancami w Woli slysze ze hydranty na Woli niesprawne co o tym myslicie ?

 2. Zadaję sobie pytanie po co iść na zebrania skoro zadawanie pytań dla władzy jest przeszkadzaniem a władzy z Wiejskiej nie wolno ręce precz bo ręka podniesiona na władzę zostanie odrębna cytując towarzysza już niedługo

  • Towarzyszu, nikomu nie przeszkadza zadawanie pytań, a zadawanie pytań, w których manipuluje się prawdą na korzyść jednej ze stron. Nie przeszkadza zadawanie pytań, a niepogodzenie się z utratą stanowiska i notoryczne szpiegowanie działań obecnej władzy, systematyczne odwiedzanie UG i traktowanie go nadal niemalże jak swoje miejsce pracy. Nie przeszkadza zadawanie pytań, a ogromna hipokryzja, którą Pan BT niestety ocieka. Wreszcie nie przeszkadza zadawanie pytań. Wręcz przeciwnie. Pytania zawsze są na miejscu, często nawet pomagają, jeśli odpowiednio się ich słucha. Ale te pytania, do których Pan, Towarzyszu, się odnosi, nie były pytaniami mającymi na celu uzyskanie informacji, czy dyskretne wskazanie problemu, na który należałoby zwrócić uwagę. Były to retoryczne szpilki, wbijane przez Pana BT w Pana JS, ignorujące kilka ważnych, drobnych detali, bez których sens przedsięwzięć Pana JS jest wątpliwy. Innymi słowy, były to zarzuty w formie inteligentnie (choć złośliwie) sformułowanych pytań niewymagających odpowiedzi. Tak zwana gra pod publikę.
   A więc nie róbcie z siebie, Towarzyszu, człowieka głupszego, niż jesteście naprawdę i nie bierzcie dosłownie każdego zdania wyjętego z kontekstu, bo w tym przypadku “proszę nie przeszkadzać” było komentarzem do CAŁOKSZTAŁTU działalności Pana BT po przegranych wyborach, a nie stricte do zadawania pytań jako takich.
   Pozdrawiam cieplutko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.