W „Stodole” też się można dobrze bawić i integrować.

4

Kontynuujemy nasz cykl artykułów „Ile kultury w Kulturze”, tym razem po dużych ośrodkach kultury odwiedzamy znacznie mniejszą od Miedźnej gminę Kobiór. Tam właśnie po raz 14 odbyła się impreza muzyczna  bliźniaczo podobna  do niegdyś organizowanego w Woli, a cieszącego się dużą popularnością festiwalu „Grejfest”. Różnica natomiast miedzy imprezą Wolańską a festiwalem „Reggae w Stodole” bo o nim tu mowa, jest taka że ten kobiórski z roku na rok się coraz bardziej rozwija ponad podziałami, natomiast „GrejFest popadł w zapomnienie.

Zobaczmy jak się bawili Kobiórzanie podczas “XIV Reggae w Stodole”, przy dźwiękach takich kapel jak dobrze znana, Krzywa Alternatywa oraz Tabu, ŁamiŁuki, SznapsMaszyna, People’s Choice Dub.

4 KOMENTARZE

  1. A Krzywa Alternatywa to Pan Piotr Sikora – mieliśmy taki kapitał i co? No właśnie, smutne to. Pozdrowienia dla Pana i zespołu. I bardziej sprzyjających wiatrów w sąsiednim województwie! Bo u nas dużo wody musi upłynąć w Wiśle, żeby tacy ludzie jak Pan mogli znaleźć prawdziwą przestrzeń i mieli miejsce na rozpostarcie skrzydeł. “Bo tutaj jest jak jest, po prostu” 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.