2 listopada 2017 Burmistrz Pszczyny wydala pozytywna decyzje dotyczącą lokalizacji inwestycji celu pożytku publicznego tj.”Budowa stacji Bazowej telefonii komórkowej P4″

Nowa stacja bazowa  ma powstać na działce oznaczonej nr 1096/28

zrzut-ekranu-2017-11-10-o-18-38-42

 

Aktualizacja 10X2017 Tyt. – We Frydku ma powstać nowy maszt telefonii komórkowej

Urząd Miejski w Pszczynie informuje iż w związku z planowaną budową stacji bazowej dla operatora P4(Play) istnieje możliwość zapoznania się ze złożoną dokumentacją oraz wniesienie uwag. Termin jaki został wyznaczony to tylko 5 dni, niemniej pismo datowane jest na 5 października wiec termin upływa dokładnie dziś w dniu ukazania się zawiadomienia 10 października. Poniżej publikujemy fotokopie zawiadomienia.

pismo-maszt

Aktualizacja 10/10/2107

Burmistrz Pszczyny na wniosek operatora P4 wszczął postępowanie administracyjne celem wydania pozwolenia na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej BTS.

Stacja ma być zlokalizowana w miejscowości Frydek na działce nr 1096/29 w okolicach ul. Miodowej.

p4

 

76 KOMENTARZE

 1. Masz jestem za ale z tym zezwoleniem na odwierty to przesada. Wyrazili radni pozytywna opinie w sprawie odwiertów? Bo z wypowiedzi wynika że wójt dał zezwolenie a za kilka lat pewnie będą pod nami fedrować.

   • Jedź sobie do polskich miast, które nigdy nie miały górnictwa. Zobacz jak wyglądają a jak wygląda Bytom, Świętochłowice ale także Wola albo Lędziny. Gdzie to bogactwo z górnictwa? Bo ja przede wszystkim widzę szkody górnicze i dziadostwo. Mamy kilka procent bezrobocia i nie potrzebujemy tu żadnej kopalni.

    • Gdzie bogactwo pytasz? Ano już dawno przejedzone, często konsumpcja, jak samochody. Niektórzy się pobudowali, czy tam kupili mieszkania inne niż zakładowe. I to oczywiście nie w miastach górniczych, tylko częstokroć daleko. Gdy fedrował śp. KWK “Czeczott”, to jak przewozy pracownicze ruszyły, to ciężko było przejść na drugą stronę jezdni. A odjeżdżały w rozmaitych kierunkach, m.in. Milówka (obecnie powiat żywiecki) – jakieś 76 km od Woli, to taki Autosan H9 jechał tam pewnie ze dwie godziny.
     Osobny temat to podatki odprowadzane do gmin – niemałe, temu na Woli korzystasz dzisiaj z pływalni. Sama Wola też się rozwinęła dzięki kopalni, bo bez niej to by była zabita dechami wieś jakich wiele (nie obrażając). Dzisiaj z podatkami marnie w gminie Miedźna (zresztą widać po wielkości budżetu). Temu my przykładowo jeździmy busami jak na jakiejś Ukrainie, a już za granicą powiatu SBL jeździ MZK Tychy i KZK GOP. O jakości dróg, ich zimowym utrzymaniu też sporo można napisać.
     A miasta w GOP-ie – cóż, tam nastąpiło tzw. tąpnięcie, degrengolada, wielu ludzi nie odnalazło się w nowej, szarej rzeczywistości lat 90-tych, co to masowo zaczęto likwidować zakłady, na Śląsku upadło nieco kopalń i hut. Tym ludziom należy raczej współczuć, a nie wyśmiewać.

 2. Pewnie prezes Pająk ma slaby zasięg a burmistrz nurek to kolega Romana więc nie piszcie odwołań bo wójt piastuje urząd w gminie Miedzna gdzie mieszka Roman.
  Każdy mądry wiedział że maszt będzie we Frydku.
  Drugi maszt powstanie w Gilowicach.
  Będą jeszcze dwa odwierty do pięciu na zlecenie PGNiG a za jakiś czas wydobycie węgla pod Gilowicami, Frydek, Miedzna i częściowo Grzawa ale to już PG Silesia idzie w ta stronę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.