3 oraz 4 września odbędą się wybory Sołtysów oraz Rad Sołeckich na osiedlach WI i WII. Wybory są konsekwencja zmian za którymi opowiedzieli się mieszkańcy podczas wiosennych zebrań, na których podjęli decyzje o likwidacji Rad Osiedli a powołaniu w ich miejsce Rad Sołeckich. Najistotniejszą zmianą dla mieszkańców jest bezpośredni wybór Sołtysa a nie jak się to odbywało wcześniej gdzie Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla był wyłaniamy w wyniku wewnętrznego glosowania z członków Rady Osiedla.

Mieszkańców sołectwa Wola II zapraszamy na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 3 września 2014r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Woli przy ul. Lipowej 3.

Natomiast mieszkańców sołectwa Wola I zapraszamy  na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 4 września 2014r. o godz. 17.00 w Centrum Kultury w Woli, przy ul. Pszczyńskiej 82.

12 KOMENTARZE

 1. Na W 1 sotysem został p.Starzec czyli bez zmian więcej kndydatow nie było taki zainteresowanie mieszkanców że bylo na zebraniu 35 osób

 2. J.S. to gość z klasą i siej zamętu. A jak już ktoś podejmuje temat zameldowania to coś w tym jest bo Pan Repeta od lat nie mieszka na Woli a jaj mu brakuje żeby zrezygnować ze stanowiska i tyle w tym temacie.

 3. Przez klike ludzi jaka atmosfera jest wprowadzona inni nie mają ochoty już na nic w tej gminie.
  Myślę, że przybędzie frekfencja i dadzą czadu.

  Pozdro z Miedźnej

 4. Jeden i drugi są siebie warci. Dużo gadania mało zrealizowane potrzeby mieszkańców. W zasadzie to towarzystwo wzajemnej adoracji.
  Postawimy na nowych młodych.
  A pan Repeta to figurant??? Przecież tu nie mieszka na Woli, tym ktoś zająć powinien się

 5. A co oni zrobili dla mojego osiedla??? Dalej dziury w drodze, chodniki porośnięte i place zabaw zniszczone… Ja nie stawiam na tych panów…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.