Wyjazd na narty do Istebnej

0
Klub UKS „Sokół” w Woli, z siedzibą w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Woli organizuje 3 wyjazdy na narty do Istebnej w dniach 22, 23, 24 stycznia 2020.
 
Zajęcia obejmować będą powszechną naukę i doskonalenie narciarstwa zjazdowego oraz gry i zabawy. Szkolenie prowadzone będzie w grupach, tworzonych na podstawie umiejętności jazdy i stopnia zaawansowania.
 
Koszt uczestnictwa wynosi 160 zł za jeden wyjazd. Opłata zawiera transport, karnety narciarskie, opiekę instruktora i nauczycieli, ubezpieczenie. Cena nie zawiera posiłku na stoku, wypożyczenia (w przypadku braku) sprzętu narciarskiego.
Sprzęt kompletny, czyli narty, buty, kije, kask należy posiadać (własny lub wypożyczony) na zbiórce w dniu wyjazdu.

Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: mrski@wp.plw treści wpisując: imię i nazwisko dziecka, wiek, stopień umiejętności jazdy na nartach (w skali od 0-3, gdzie 0-nieumiejący jeździć, 1-słabo jeżdżący, 2-dobrze jeżdżący, 3-bardzo dobrze jeżdżący).

Po zgłoszeniu otrzymają państwo na adres e-mail zgodę na uczestnictwo dziecka w wyjeździe. Zgodę należy wydrukować, podpisać i przynieść na zbiórkę w dniu wyjazdu.

Plan wyjazdu:

godz. 07:00 – zbiórka przy szkole (ul.Lipowa 3)
godz. 07:00-08:45 – przejazd busem do Istebnej
godz. 09:00 – 12:00 – udział w zajęciach z narciarstwa (Ośrodek Narciarski Złoty Groń w Istebnej)
ok. godz. 14:30 – przyjazd na miejsce zbiórki (szkoła, ul.Lipowa 3)
Osoba do kontaktu: instruktor narciarstwa Robert Mroczka, tel. 608 326 760

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.