Szanowni Państwo

Informuję, że od dnia 18 luty 2019 r. wprowadzam całkowity zakaz użytkowania Hali sportowej dla zapaśników w Woli. Zakaz użytkowania ww. obiektu obowiązywał będzie do czasu spełnienia obowiązku wynikającego z art. 56 ustawy Prawo budowlane tj. uzyskania pozwolenia na użytkowanie, które wymaga pozytywnego uzgodnienia pod względem ochrony przeciwpożarowej, co dotychczas nie zostało spełnione. W trybie pilnym będę prowadził rozmowy z zarządem Górniczego Klubu Sportowego „Piast” w Woli w zakresie możliwości prowadzenia treningów w innym dostępnym obiekcie.
Po usunięciu nieprawidłowości hala sportowa zostanie przekazania do użytkowania zapaśnikom.

Wójt Gminy

mgr Jan Słoninka

 

24 KOMENTARZE

 1. Hmm. Narazie nazywanymi sukcesami naszego wójta są takie akcje jak: podwyżka (śmieci), wstrzymanie (hala zapaśników), nie da się (ManTrans), Woow

  • Ale numer. Wojt Sloninka wstrzymal hale zapasnicza bo nie spelnia norm przeciwpozarowych … Ach ten Sloninka , zasadniczy urzedas.
   A ten mantrans ? To juz wam sie po nocach powinien snic. Ile razy o nim mowil na sesjach i nikt go nie sluchal a teraz oburzebie ze za poZno ? Szukaj winnych w starej radzie . Powiedz mi kiedy na przestrzeni lat rachunki poszly w dol. Moze byc w postaci tabelki.

 2. Masakra co pozostawil nam Taranowski tyle jest do naprawienia wspólczuje obecnemu Wojtowi zeby to ogarnac trza wiele siły czego Mu zycze powodzenia p.Słoninka jest Pan Wielki w tym co robi

 3. A czy można się dowiedzieć co że sklepem Majster? Dlaczego się sprzedaje? Może też jakieś formalne rzeczy stoją na przeszkodzie?

 4. Mam pytanie do wójta p. Słoninki czy to co stało sie z halą dla zapaśników czy aby nie podlega przestępstwu ? Pan jako wójt może ten incydent zgłosić organom ścigania ? Bardzo proszę o odpowiedź bo jestem zbulwersowana tym co zostawił po sobie były wójt i kilku radnych poprzednich kadencji.

  • Anonimie, jeżeli zabierasz głos w jakiejś sprawie, najpierw chociaż postaraj się uzyskać minimum wiedzy. (wnioskuję, że chodzi Ci o koszt wywozu śmieci) Szokiem to jest Twoja ignorancja.

  • A p.Lubanski co tak rękę do góry podnosi ,jakby chciał powiedzieć Co Bogdan zaś publiczność została wykiwana , a tu BUM Szok publiczność wykiwała ich ……do dzisiaj Lubański w szoku na sesji milczy , przecież obecny przewodniczący wszystkim udziela głosu , nie pyta się w jakim temacie . Panowie radni z poprzedniej rady przemówili ale nie w tym temacie, urządzają szopkę z sesji, może by się w piersi uderzyli i przyznali się że robili wszystko pod dyktando szefa.Na co by nie spojrzeć wszystko byle jakość ,Most, Boisko,Przedszkole,teraz hala a jeszcze ile jeszcze wyjdzie aż strach pomyśleć?. No niestety wcześniej czy później wyjdzie szydło z worka.

   • Może nagrodę jakąś albo krzyż zasługi za te buble dla tego towarzystwa czyli poprzedniej rady co “radziła” swojemu władcy. Zamiast oskara może janusze polskiego samorządu? Wasza misternie budowana wielkość upadła, ideał sięgnął buku. Dno, które to już?

   • Panie wójcie za te wszystkie buble które zostawił pan B.T. to my podatnicy będziemy ponosić koszty. Panu zaufaliśmy w wyborach , więc oczekujemy że pan pociągnie niektóre osoby do odpowiedzialności. w GZGK już się zaczęło chwała za to .My podatnicy oczekujemy dalszych zmian!!!!!!!

   • Lubański odzywa się tylko wtedy kiedy BT powie mu co mówić 🙂 Siedzi na sesji ale ani nie wie co ma myśleć, ani nie wie co ma mówić 🙂

  • Bogdan spójrz w lustro, Staszek spójrz w lustro wstydzilibyście sìę Panowie.
   Bogdan mają z Ciebie polewkę na Piaście i dyrekcja PGG

 5. No ciekawe czy radni z poprzedniej rady na sesji coś powiedzą , czy jak zawsze nic się nie stało. Mam pytanie do pana Starca przecież był pan przewodniczącym sportu pokazywał się pan na zdjęciu przy odbiorze co pan na to jestem pana wyborcą .Ojjj panowie radni ze starej rady nie ośmieszanie się na sesji.Pan który opowiadał bajki już go nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.