Krajowy zarząd Platformy Obywatelskiej zatwierdził listę wyborcza z powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego, pszczyńskiego oraz miasta Bielsko-Biała.

Nie ma na niej większych niespodzianek i jedynką listy została Mirosława Nykiel. Na kolejnych miejscach znaleźli się Sławomir Kowalski, Małgorzata Pępek  Aleksandra Trybuś-Cieślar, Grzegorz Kotowicz.

13 KOMENTARZE

  1. po za podniesieniem podatku od śmieci to towarzystwo nic nie zrobiło dobrego dla ludzi .ja wolę zostać w domu niżeli na taką mafię głosować

  2. …tak komentuja kolegów wójta na innym forum 🙂
    …Witam, Z całym szacunkiem ale p. tomczykiewicz w ogole nie pwinen startować w wyborach… Sam fakt brak honoru z jego strony świadczy o pogardzie dla wyborców i całej otoczki, człowiek ktory więcej zepsół niżeli naprawil. śmialo mozna powiedzieć ,żę temat kopalni na śląśku ( np. Brzeszcze) świadczy o jego polityce. Persona która nic nie zrobiła dla Pszczyny jak i śląska ma czelnośc ponownie startować. Warto zastanowić się czy jeste sens ponownie oddac na niego głos ?!?! eżeli chodzi o p. Kowalskiego to od razu pojawia się usmiech na twarzy 🙂 wyżej wymieniony polityk powienien zajmować sie prowadzeniem bloga, ponieważ większość dnia spędza na Facebook dodając smieszne zdjęcia itp. 365 dni w roku jeździ po wiejskich festynach i robi sobie selfie 😀 Lub żyć w politycznym cieniu bo tak jest bezpiecznie, poco ma się angazować w nowe projekty w PO ??? Przecież lepiej być z boku , popierać kolegów z partii i być bezpieczny…..

  3. A gmina miedzna trzyma z POpaprancami i gdzie tu jakiś autorytet jak szarych ludzi traktują z góry co przekłada się na lans Fordem i arogancja urzędnicze

  4. Kurcze, znowu ta platforma. Znowu starzy ludzie na jedynkach. Dlaczego nie może być tak jak podczas głosowania w wyborach samorządowych. W ten sposób głosowałbym na mojego kandydata a nie sztuczną jedynkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.