19 lutego o godz 17 :00 zostało zwołane zebranie sprawozdawcze z mieszkańcami osiedla Wola I. W imieniu Rady Osiedla Wola I serdecznie zapraszamy.

 

zebraniew1

16 KOMENTARZE

 1. Mam pytanie czy aby pracować w sekretariacie jakiejkolwiek naszej szkole w gminie Miedźna trzeba być z rodziny urzędnika, nauczyciela lub jakiegoś pociotka ????
  Jak odbywa się nabór na takie stanowisko ??? Bo jakoś nigdy nie słyszałam o takiej rekrutacji.

 2. Od siedmiu boleści to raczej wszyscy soltysi i członkowie siedząc przez kadencję i nie robić prawie nic. Tak jak było wcześniej napisane, skoro nastąpiło zwolnienie to ludzie wójta niech wywalcza obniżkę za wodę.
  I panowie soltysi rowy przydrożne posprzątać ze smieci bo aż wstyd znajomych zaprosić do naszej gminy.

 3. Sołtysie od siedmiu boleści czy wywalczyłeś obniżkę wody dla naszego osiedla skoro GZIK został zwolniony z podatku w dość pokaźnej sumie ???? Już tyle tygodni minęło a Ty nic chłopie nie robisz dla nas mieszkańców. Wtydziłbyś się panie Starzec.
  P.S dołączam swoje uwagi do bałaganu na osiedlu a nawet nie wykoszonej trawy pod garażami pod lasem….

 4. Panie Starzec i jak tam porządki w swoim sołectwie, chodzisz pan i paradujesz dalej czy za robotę się wziąłeś. Byłam pod skipem kopalni i dalej syf !!! Coś pan robił przez te 3 lata ??? juz już do roboty chłopie.

 5. Trochę jednak “nowa władza” ma racji jeśli chodzi o wszechobecne śmieci. Walają się wszędzie, w lesie, na trawnikach, pod każdą niemal klatką schodową /oprócz bl. nr 14 przy Górniczej, tam zawsze jest czyściutko, tylko pozazdrościć/. I kto ma to posprzątać? Sprzątaczki osiedlowe…nie, bo to nie ich obowiązek. Nie ma odpowiednich służb. Pijaczki obleśne wszędzie rzucają puszki, butelki, pety…za każdym sklepem totalny syf. Kto ma im zwrócić uwagę? Kto posprzątać…nie wiadomo. Nikt się nie poczuwa. Ja sobie obiecałam, że jak kupię psa, to będę po nim sprzątać. I to robię, zawsze mam papier czy woreczek w kieszeni, jaki to problem się schylić, podnieść, a potem rzucić do kosza. Przecież jak w domu pies czy kot nawali na dywan, to chyba każdy sprzątnie, czemu więc tak niewielu robi to na podwórku? Bo podwórko wspólne, czyli niczyje???? Mało tego, moi sąsiedzi jak zauważyli, że po psie sprzątam, to się popłakali ze śmiechu. Pani Zosiu, przecież to jest nawóz, niech leży na trawie!! I tak w tym “nawozie” topi się pół Woli, wałami nie da się przejść bez obrzydzenia, bo wszystko uwalane w psich odchodach. Fuj…

  • Też sprzątałam, a teraz co -śmietniki zamykane, zresztą mimo moich telefonów do spółdzielni i gminy (do ochrony środowiska)-nie postawią specjalnych pojemników na te odchody ze względu na koszty.Pytam więc- gdzie je dawać i co z kupą po całym osiedlu latać, a zresztą jak wspomniałam ponoć powinny być specjalne pojemniki na to a do tych ogólnych chyba nie można. Gminie nie zależy-wszyscy o kosztach mówią więc pytam jak rozwiązać ten problem.Jedyne co to staram się iść w ustronne miejsca.Proszę “biurwa” napisz jak Ty rozwiązujesz ten problem.

   • Wiem, że nie ma odpowiednich pojemników, pewnie nasze mądre władze pomyślały, że ludzie ze wsi po psach sprzątać nie będą, wiele się nie pomyliły, ale skoro jesteś Ty i ja, i jeszcze paru innych zauważyłam, to może pomyślą.
    Póki co, skoro pojemników nie ma, wrzucam po prostu /tak jak pisałam wcześniej, zawinięte w papier, a jeszcze lepiej w woreczek foliowy/ do najbliższego kosza na śmieci. Wybieram mniejsze zło, myślę że to lepsze niż narażanie innych na slalom między psimi kupami.

 6. obiecanki cacanki a głupi wyborca to kupi hehehe skończyło się przy dobrym wietrze 3/4 obecnych rządzących wymieciemy w wyborach 2014 Długo wam bedzie ten rok sie odbijał czkawką

 7. Popieram Rolnika i głosy ludzi z Sołectwa WI jak i innych sołectw naszej gminy. Od czego jest SOŁTYS ??? Od meldowania Wójtowi i dodoszenia na mieszkańców ??? Weźcie sie do roboty i rozwiązujcie problemy mieszkańców !!!
  Panie Starzec co to za bałagan pod skipem byłej kopalni Czeczott ??? Stanowisko najazdowe dla samochodów i pełno oleju wokół, weź chłpopie sprzęt i posprzątaj sobie podwórko. Rzenada aż wstyd, że moja córka musi w tym odoże robić prawo jazdy !!! Generalnie pogoń Starostwo do tej odpowiedzialności ale nie wiem czy Wójt pozwoli krzyczeć tobie na Staroste hehehe

  • Ty jesteś ta “nowa władza’? A kto Cię wybrał? Wypowiadasz się na tematy, o których zielonego pojęcia nie masz, a błędy aż kłują w oczy:)))

 8. Dlaczego tak wcześnie te zebrania? Nie wszyscy pracują na kopalni na pierwszą zmianę i kończą o drugiej. Ja o 17ej dopiero wracam z pracy i na pewno nie ja jedyna. Do rolnika: to załataj.

 9. Chłopie weź się za robotę a tak to po dziurawych chodnikach bede musiał iść na to spotkanie i jeszcze noga złamia i co ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.