Jeśli jesteś rodzicem dziecka do lat 3, zamieszkujesz teren powiatu bieruńsko-lędzińskiego, oświęcimskiego lub gminę Miedźna oraz pozostajesz poza rynkiem pracy ze względu na konieczność zapewnienia opieki dziecku do lat 3 ten projekt skierowany jest właśnie do Ciebie!!!

 

W ramach projektu – „Przystanek Jungla” zapewniamy:

– Całodzienną, 5 dniową fachową opiekę opiekuńczo – dydaktyczną

– Małe grupy wychowawcze

– Pełne wyżywienie

– Dodatkowe zajęcia dostosowane do wieku takie jak: język angielski, nauka tańca, dogoterapia, zajęcia z logopedą.

– Organizację animacji edukacyjnych

 

Rodzice dzieci przyjętych do projektu zobowiązani będą do pokrycia części kosztów opieki        – max. 30 % obecnych kosztów utrzymania dziecka w żłobku.

 

Wszystkie szczegółowe  informacje,  dokumenty rekrutacyjne oraz informacje o spotkaniach rekrutacyjnych znajdziecie Państwo  na stronie internetowej żłobka pod adresem www.zlobekoswiecim.pl oraz w Biurze Projektu.

 

Rekrutacja do projektu prowadzona będzie od 02 stycznia 2013 r. w sposób ciągły do zebrania      30 kwalifikujących się osób.

 

 

KONTAKT:


Żłobek „Przystanek Dżungla”

ul. Nideckiego 11
32-600 Oświęcim

tel. 509 133 900 , 509 891 738
zlobekoswiecim@hotmail.com

Biuro Projektu

Centrum Przedsiębiorczości S.A.

ul. Kopalniana 6

43-225 Wola

tel. 32 211 91 77

n.lukasek@cpsa.com.pl, k.rozmus@cpsa.com.pl

2 KOMENTARZE

  1. W Oświęcimiu w Krakowie fajnie wiedzieć, klub dziecięcy w Woli dla maluchów otwarty 5 godz.dziennie, z każdej strony pomoc dla rodziców z naszej gminy którzy pracują (bo muszą), nic tylko podziękować.

  2. No naprawdę zaje..y pomyl ,pracuje w Tychach i codziennie będę zawozić dziecko do żłobka w Oświęcimiu naprawdę genialne pominąwszy koszty paliwa które pewnie będą w okolicach opłaty za ten żłobek to jeszcze czas jakieś nieporozumienie chcemy żłobek ale tu u nas a nie w Oświęcimiu!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.