W nocy z 30.03.2013 na 31.03.2013, nastąpi zmiana czasu na letni. Zegarek przestawimy z godziny 2:00 na 3:00 w nocy. Należy pamiętać o konieczności przesunięcia wskazówek zegarków.

 

Zmiana czasu to lepsze wykorzystanie słońca, które pozytywnie wpływa na aktywność ludzi. Większe nasłonecznienie jest dla organizmu zdrowe.

 

W dniu zmiany czasu ryzyko zawału serca wzrasta nawet o kilkanaście procent. Naukowcy potwierdzili, że przestawienie zegarków o godzinę do przodu jest bardzo niebezpieczne. Taka zmiana czasu to dla organizmu szok, który może skończyć się śmiercią.

Zdaniem ekspertów zmiana czasu daje wymierne korzyści finansowe, Dłuższy dzień oznacza, że krócej będziemy korzystać ze sztucznego światła. To oznacza natomiast zmniejszenie zużycia energii.

1 KOMENTARZ

  1. 2:53:11 sekunda. “Muszę Panu przerwać ” …. Panie Lubański nic Pan nie musi , zasada dobrego wychowania mówi o tym że , nie należy nikomu przerywać wypowiedzi i pozwolić dokończyć myśl. Pan jednak o tym nie wie , w sumie na kopalni tego nie uczyli. Czujecie się tam wszyscy jak gdyby Gmina była waszą własnością. Nie dorastacie do pięt Panu Słonince, opanowaniem i inteligencją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.