cooltura

Nowe menu, nowe miejsce oraz nowe receptury. COOLtura Zaprasza

a4 frontwww

 

srodek3dlwww

 
Jesień nadchodzi przyroda się zmienia a wraz z nią wiele zmian w Pizza COOLtura. Na początek zmiana w Bistro COOLtura a co za tym idzie nowa lokalizacja, od teraz pizza i kebab będą dostępne w budynku przy ul.Poprzecznej 1. Ale to nie wszytko już teraz możemy zdradzić iż wraz ze zimnami wchodzą nowe pozycje menu, te już dobrze znane na rynku ale tez rzadko spotykane i absolutne nowości.

Poza pizzą ta już dostępną wprowadzamy na stale nowe pozycje, już od dziś można zamawiać pizze która cieszyła się popularnością podczas dożynek i pod ta nazwą na stale pozostaje w naszym menu – Dożynkowa – sos pomidorowy z bazylia + ser feta + cukinia + salami + bekon+ ser żółty.
Poza standardowym cienkim ciastem, pizze można tez zmawiać na grubym cieście w tej samej cenie i dotyczy to wszystkich pizz dostępnych w naszej ofercie.

Co najistotniejsze wprowadziliśmy zupełnie nowe cisto, które przez długi czas zachowuje kruchość a pizza nawet na drugi dzień jest równie smaczna(od 15/10/2015).

Zmiany tez nie ominęły cieszącego się dużą popularnością kebaba, poza już dostępnymi kubełkami z frytkami, lahmaczun-em czyli kebabem zawijanym w tortille, czy kebabem w chlebie tureckim wprowadzamy absolutna nowość jaką jest kebab Kabsalon. Kapsalon – holenderskie danie typu fast food, na które składają się frytki przykryte kebabem i warstwą sera gouda, zapiekane do momentu roztopienia sera, a następnie pokryte warstwą sałatki.

Zmieniliśmy tez zasady dla naszych kierowców teraz dostawa nawet w największym szczycie nie powinna przekroczyć godziny a w normalnych warunkach  40 minut. Większość zamówień realizujmy telefoniczne jednak tych naprawdę głodnych zapraszamy do nas osobiście, klienci na miejscu są obsługiwani priorytetowo.

Co jeszcze mamy dla Was? Zdradzimy tylko ze będzie pyszna i sycąca Tarta na jesienne wieczory, ale tez coś dla fanów szybkich przekąsek gdzie będzie można rozkoszować się kuchnia meksykańską czyli Tacos i Burritos. Ale to nie wszytko absolutny Hit dopiero nadchodzi a będzie to …

CDN

Chcecie być na bieżąco z nowościami w COOLturze polubcie nasz profil na FB

www.facebook.com/CoolturaPizza