Nowy parking przy ul. Sosnowej

12

Rada Osiedla Wola II oddała do użytku mieszkańcom osiedla kolejny parking na 10 miejsc parkingowych  zlokalizowany przy ulicy Sosnowej. Parking jest w 100% sfinansowany za środków pochodzących z budżetu Rady Osiedla WolaII i Gminy Miedzna.


There is no ads to display, Please add some

12 KOMENTARZE

  1. Bla bla bla… Takie gadanie… Zastanówcie się najpierw możę skąd ten 'problem’… ciekawe gdzie te auta z Dębowej mają parkować jak ta uliczka też jest raptem na parę samochodów i o 19 nie ma po co tam wjeżdżać bo nigdy nie ma wolnego miejsca. Nawet sklep tam jest zastawiony wiecznie i dostawczakami o 5 wjeżdżają od Słonecznej po chodniku bo nie mają innego wyjścia. Problem dotyczy niemal połowy osiedla potrzeba nowych miejsc parkingowych i tyle.

  2. To jest koszmar jakiś! Na słonecznej przy bloku 30,32,34 wiecznie jest problem, bo mieszkańcy dębowej i lipowej stają na parkingu przed naszym blokiem. Na dodatek najczęściej stają ci najbardziej nieudolni, którzy wjeżdżają na 10 razy, bo nikt ich nie nauczył parkować..mają problem wjechać na swoją ulicę bo tam to już za chiny nie są w stanie wycofać z parkingu..na dodatek stają bardzo często na miejscu dla inwalidów! szkoda gadać..o godzinie 22, po powrocie z pracy mogę stanąć najwyżej na głowie..

  3. Tak oczywiście parking wybudowany tam gdzie jest najmniej potrzebny. Największy problem przy ulicy Słonecznej, żeby zaparkować auto przy tej ulicy to trzeba przed godziną 15 postawić je tam i już nigdzie nie ruszać samochodu do rana. Auta są parkowane nawet na zakrętach co strasznie utrudnia i często blokuje ruch. Jak również najwięcej aut na tych parkingach jest od mieszkańców z ulicy Dębowej oraz Lipowej.

    • Tak oczywiście najlepiej zaparkować na balkonie lub na klatce schodowej.A może na trawniku ? Zapraszam do cywilizowanych miejscowości.Nie do pomyslenia jest parkowanie niezgodne z prawem.Jest parking prosze parkować ,Osoby niepełnosprawne muszą mieć blisko lecz zdrowi ludzie bez przesady kilka metrów juz problem.

      • sorki, ale co do osób niepełnosprawnych, a w zasadzie mających naklejki osób „niepełnosprawnych”, tez ta sprawa pozostawia wiele do życzenia.
        mianowicie są osoby, które korzystają z tejże ulgi, a wcale nie są niepełnosprawni.
        a chodzi o to, ŻEBY MIEĆ ZAWSZE MIEJSCE PARKINGOWE.
        jest taka jedna rodzina (na Słonecznej), która jest zdrowa,bo jak się patrzy na nich jakoś NIE WIDAĆ, żeby któreś z tych „państwa” było osobą niepełnosprawną, a mają znaczek na szybie, więc sobie z tego korzystają. Pewnie ktoś z rodziny na kogo są zarejestrowane samochody,którymi jeżdżą, ma takie uprawnienia, a że na Woli jest problem z parkowaniem, to wpadli na pomysł, żeby MIEĆ ZAWSZE MIEJSCE PARKINGOWE, TO SOBIE SKORZYSTAJĄ Z UPRAWNIEŃ KOGOŚ INNEGO. TA SYTUACJA JEST BARDZO DZIWNA I ZASTANAWIAJĄCA.

        • takie sprawy jak opisujesz powinny byc weryfikowane.
          TRUDNO aby ustawic policjanta na kazdym rogu ulicy

  4. Parking zbudowana z kasy GMINNEJ ,a nie naszej spółdzielczej jeśli chodzi o parkingi w innych miejscach np Lipowej to musie je wybudować spółdzielnia czyli właśnie my mieszkańcy bo spółdzielnia to my nic innego. Rada osiedla możne budować tylko na terenach Gminnych a prawie cale osiedle poza obrzeżami to teren spółdzielni. Proszę przyjść na walne i złożyć wniosek o budowę parkingu tu i tam przegłosować i już się buduje bo Walne jest najważniejsze w spółdzielni i my decydujemy co i jak biedzimy robić i kiedy kto tam ma pracować i jak to ma wyglądać

  5. No pewnie dla kilku panów można z naszych pieniędzy budować a na Lipowej zasada: kto pierwszy ten lepszy! Auta się nie mieszczą, stoją gdzie popadnie. Podjeżdżają również inni mieszkańcy z okolicznych bloków np.:usytuowanych wokół placu zabaw, z bloków z Dębowej…i parkują, bo tam to już w ogóle nie mają jak zaparkować i gdzie. I co brakło pieniążków?! A pierwszą osobą jaka nas odwiedziła to był kto? OCZYWIŚCIE! Pani z administracji z obwieszczeniem o kolejnych podwyżkach! Wstyd przed ludźmi nas odwiedzającymi bo zanim zaparkują jeżdżą pół godziny po osiedlu a jak dostąpią tego zaszczytu na trawie to następne pół godziny czyszczą swoje buty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.