Stowarzyszenie „NOWA ENERGIA”, rozpoczyna swoją działalność.

9

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność poinformować, że od listopada br., w sposób pełnoprawny rozpoczyna swoją działalność Stowarzyszenie „NOWA ENERGIA”.
Będziemy nadal zajmować się sprawami najbliższymi nam, czyli mieszkańcom, ale dzięki takiej formule będzie to łatwiejsze organizacyjnie. Mamy szczerą nadzieję, że władze naszej gminy zechcą z nami konstruktywnie współpracować. My ze swojej strony taką konstruktywną współpracę obiecujemy w każdej sprawie, która będzie ukierunkowana dla dobra mieszkańców. Jak dotychczas na nasze zaangażowanie, jako osób prywatnych zwykle nie reagowano najlepiej. Szczerze liczymy na pozytywne zmiany w tym zakresie.
Nie będziemy obiecywać „gruszek na wierzbie”, bo w sposób oczywisty najwięcej zależy od osób zarządzających naszą gminą. Demokratyczne wybory w 2014 roku wyłoniły te osoby i nadały im określone uprawnienia. Nie sposób spierać się z wolą większości wyborców. Jednak dobrze, aby obecny Wójt oraz Radni zechcieli wywiązywać się ze swoich zadań jak najbardziej efektywnie dla nas, mieszkańców. Zobowiązujemy się solennie, że z naszej strony uczynimy bardzo wiele, aby te kwestie z którymi się zetkniemy sygnalizować władzom naszej gminy, monitować sposób i poziom ich rozwiązywania oraz mobilizować je do oczekiwanych przez Państwa działań.
W celu lepszego poznania Państwa potrzeb i tych problemów, które są dla Państwa najbardziej dolegliwe utworzyliśmy adres mailowy, który może ułatwić kontakt z nami: nowaenergia@op.pl

9 KOMENTARZE

 1. Zobaczyć to jedno, a mieć realny wpływ, to drugie. Być biernym znacza przyzwolenie, a są tacy co się z tym nie zgadzają i gratuluję pomysłu oraz wytrwałości. Oj będą kłody pod nogami..

 2. Odprowadzam podatki do gminy -,,jak każdy z nas” i mam prawo wiedzieć co się dzieje z publicznymi pieniążkami.
  W demokracji tak jest.
  p Wójcie nie ma się czego burzyć tylko zacząć współpracować.
  Radnym życzę współpracy .
  Dobrze że takie stowarzyszenie powstało,życzę powodzenia.

   • “Głuchym Na Prawdę
    Takie są dzisiaj
    czasy, sąsiedzie,
    że strach jest prawdę
    w oczy powiedzieć.
    I po co mam ci
    otwierać ślepie
    – skoro ty wszystko
    wiesz dużo lepiej???

    Po co ci zatem
    prawda prawdziwa?

    I jaki wniosek
    z tego wypływa?

    Mówienie prawdy
    jest bez znaczenia
    tam, gdzie niczego
    prawda nie zmienia.
    Anna Wojdecka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.