1% podatku dla naszych klubów sportowych

7

Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Młodzieży Łukasz Banaś zachęca Mieszkańców naszej Gminy Miedźna i nie tylko o przekazanie 1% podatku na wsparcie gminnych klubów sportowych.

LKS Sokół Wola – KRS: 0000171008 cel szczegółowy: LKS Sokół Wola

GKS Piast Wola – KRS: 0000116683

MUKS Gilus Gilowice – KRS: 0000232335

7 KOMENTARZE

 1. 1) teraz Banaś MUSI być bezstronnym szefem Komisji S i M !!! jak będzie “faworyzował” Sokoła to długo nie pociągnie;
  2) Nadal nie rozumiem. dlaczego na zebraniu nie dokooptowano 2-3 członków do Zarządu? Im mniej tym lepiej, nieprawdaż, po co wielu ma wiedzieć to i owo ?
  3) na zebraniu nie byłem, ale wiem że było 8 (ośmiu) CZŁONKÓW i ok.22 gości- fajne proporcje, nie ?

 2. Dzień dobry, jeśli chodzi LKS Sokół Wola to klub w poprzednich latach miał problem z Fundacja, z którą współpracował właśnie przy 1%, gdyż kontakt z nią graniczył z cudem. Dlatego w tym roku postanowiliśmy, że nawiążemy współpracę z innym OPP. Początkowo chcieliśmy skierować się do sportowcy dzieciom ale zauważyliśmy ze może to być nie opłacalne. Dlatego, więc posiadając bardzo dobre relacje z p. A. Gotz z Znicz Jankowice doszliśmy do porozumienia i umożliwiono nam użycie ich konta OPP.
  Pozdrawiam
  Wiceprezes LKS Sokół Wola
  Mateusz Pelikański

 3. Warto wspierać sport, dzięki temu dzieci uczą się uodporniać na porażki, a zwycięstwo dodaje im wiary w ich możliwości. Nie zapomnijcie o przekazaniu 1% dla klubu, któremu kibicujecie. Ja już przekazałam swój 1% dla GKS Piast Wola.

 4. Popieram sport jest drogi a 1% nic nas nie kosztuje. Fajnie że ukazał się artykuł na ten temat, bo wspierać trzeba swoich.

  • tak. tylko że Sokół nie ma swego OPP i będziemy wspierać Znicz Jankowice.Jak im się zechce to parę groszy na “odczepnego” na rzucą.Tacy DZIAŁACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Franek K trzeba chodzić na zebrania sprawozdawcze i dowiedziałbyś się w jakim stanie finansowym był a teraz jest LKS SOKÓŁ. Rok temu było ich trzech w zarządzie panowie prezes Palą, vice Banaś, vice Pelekański, w styczniu tego roku LKS Sokół wychodzi na prostą słowa prezesa i zostało ich dwóch, bo pan Banaś został radnym i widzę że wspiera nie tylko LKS SOKÓŁ ale i inne sporty podpisując się swoim nazwiskiem.
    Cieszmy się że są młodzi którym się chce prowadzić ten klub a pan Banaś nie tylko stoi za Sokołem ale i wspiera innych powodzenia chłopaki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.