25 FINAŁ WOŚP- 26.232 zł. Koszulka z autografem Bońka za 400zł, pióro wójta gminy za 300

5

Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sztab w WOLI  zebrał 26.232,39 zł (w 2016r. – 18.296,29 zł).

 

15 stycznia w Woli po raz kolejny zagrała WOŚP, tradycyjnie już mieszkańcy mogli brać udział w licytacjach. Podczas 25 finału   poza gadżetami przekazanymi przez sztab WOŚP na cele charytatywne do licytacji trafiło pióro wójta gminy Miedźna Bogdana Taranowskiego oraz koszulka z autografem Zbigniewa Bonka którą podpisał właśnie w Woli podczas wizyty w Gimnazjum nr 2. Kwota na na godzinę 18:00 jaką udało się już rozliczyć to ponad 13 tysięcy zloty.

Gramy dla dzieci i seniorów

 

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

 

-25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie – mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pediatria już po raz kolejny będzie tematem Finału. Do tej pory na rzecz pediatrii ogólnej graliśmy w czasie 11, 12 i 24. Finału.

Wolontariusze tegorocznej WOŚP

finalisci-xxv-finalu-wospg

 

 

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.