27. Finał WOŚP w Woli

7

27. Finał WOŚP w Woli

 

7 KOMENTARZE

 1. Ludzie czytam i nie wierzę . To wy macie problem kto prowadzi imprezę a nie jaki jest jej cel i na kogo charytatywnie zbiera się pieniądze. Wstyd. To partia jest ważna? Czy to że pan Kamil charytatywnie pomaga.

  • Tu nie chodzi o żadne partie. Tu partii nie ma.
   Niektórzy nie powinni się lansować z mikrofonem, nawet charytatywnie bo szydło z worka już wyjęli i pokazali się tak, że lepiej nie trzeba.

  • Dokładnie tu nie ma żadnych partii jest charakter i sposób bycia tej osoby która go pokazała w całej swej okazałości. Obrażając i nigdy nie przeprosiła, zresztą już ktoś kilka cytatów tutaj dodał wiec co tu jeszcze dodawać. Co do jego działalności charytatywnej jeśli się w tym realizuje to niech to sobie robi, ale ja osobiście nie mam ochoty się bawić przy animacjach takiej osoby. A jak tam studia w Krakowie też zabieg socjotechniczny? Kolejne kłamstwa? A może słomiany zapał?
   Tyle nie chce dalej się rozwodzić w kwestii tej osoby gdyż cel imprezy jest szczytny, natomiast przy takim natłoku artystów i atrakcji to może w tym roku nie budować sceny i postawić namiot tak jak to było podczas 100lecia?

 2. Dla mnie szok, jak można tak ziejące agresją osoby podczas kampanii wyborczej na obecnego Wójta Pana Słoninkę dać do prowadzenia takiej imprezy której przyświeca zupełnie inne hasło, jak pokój, przyjaźń, braterstwo. Ci ludzie rozpowszechniali plotki fotografowali się z Taranowski i wypisywali bzdury i kłamstwa w internecie. Ja osobiście nie przyjdę i tylko dla tego aby zaprotestować przeciwko. Ja osobiście jadę do Oświęcimia a ci Państwo zanim coś zaczną robić powinni najpierw przeprosić tych których obrażali naśmiewali i lżyli z nich.

  • Dokładnie K. Sochacki To nie jest szczęśliwy wybór. Doskonale pamietam hasła gmina policyjna śmieszny portal śmieszni ludzie, nigdy nie przeprosił za swoje słowa.

  • I taka osoba ma prowadzić imprezę kulturalną? SKANDAL kto na to pozwolił ? co na to komisja kultury?
   Cytaty
   – STANOWCZE NIE DLA NE!!!
   -z niedowierzaniem czytam gazetkę jednego komitetu, z którego startuje Pan Jan Słoninka. Jest to dla mnie żenujące, że ktoś piszę takie „artykuły”.
   -Swój głos zdecydowanie oddam na Pana Bogdan Taranowski, gdyż On nikogo nie obraża i jest uczciwy w swojej kampanii wyborczej.
   – Proszę się nie ośmieszać. Co do mojej osoby, beszczelne jest z Pani strony stwierdzenie, że są emocje, bo przegrałem z Mateuszem.

   Pisownia oryginalna, a takich cytatów jest jeszcze wiele innych

   • Uczciwy byk bardzo. Zwłaszcza w sprawie przedszkola. Popieram. A para młodych ludzi z całym szacunkiem ale nic szczególnego jako prowadzący nie prezenentują. Takich “talentów” jest na Kopy. Już sama pani Asia lepiej by to poprowadziła. Para Janka ciut znam. Cierpliwy jest do czasu. Powierzenie imprezy organizowanej za kasę gminną komuś kto sobie na tyle pozwolił z publicznymi wyjątkowo brzydkimi insynuacjami… hm… zastanawia… Brak wiedzy? Jawne preferencje innej opcji i budowanie jej PR? Sprawdzanie granic? Kpiarstwo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.