7 medali dla zapaśników

14

Mam przyjemność poinformować Państwa o medalach wywalczonych przez naszych podopiecznych.
W dniu 03.03.2018 r. w Rudzie Śl. odbyły się “Otwarte Mistrzostwa Śląska” młodzików w zapasach w stylu wolnym i młodziczek w zapasach kobiet. w zawodach startowało udział 125 zawodniczek i zawodników z 15 klubów.
Nasi medaliści;
Amelia Tomala – złoty medal,
Wanesa Kania – złoty,
Bartosz Piwowar – srebrny medal,
Eryk Tomala – srebrny medal,
Eryk Cichoń – srebrny medal,
Błażej Tomala – srebrny medal,
Kacper Krypa – srebrny medal.
.

Ze sportowym pozdrowieniem P. Ciemierz.

14 KOMENTARZE

 1. Piękne sukcesy naszych dzieciaków pokazują, że trzeba wspierać w każdy możliwy sposób nasze małe pociechy.
  Tak dla przypomnienia Radny Starzec, przewodniczący Komisji Sportu krzyczał głośno, że pomoc finansowa nie “przejdzie” z funduszu sołeckiego WI…

  • radny Starzec musial to powiedzieć poprostu …. Uciekł zWoli i zostawił wyborców niech pan czasem z Niego przykladu nie bierze bo to zawsze ma drugie dno i brzydko pachnie …

   • Takim tchórzem to nie jestem, żeby w programie wyborczym nie poinformować swoich wyborców że tuż po wyborach zmieniam miejsce zamieszkania zostawiając osiedle WI w opłakanym stanie jako były sołtys .
    W przeciwieństwie do takiego radnego gdzie zostawił po wyborach swoich wyborców ja już mogę jasno powiedzieć, że zmieniam miejsce zamieszkania jeszcze przed wyborami samorządowymi ale Wola będzie dalej moim oczkiem w głowie bo lata zaniedbań trzeba naprawić.

     • Spokojnie nie wracam do rodzinnych Goczałkowic ?Nie opuszczam Powiatu pszczyńskiego a moje miejsce pozostaje w Gminie Miedźna.
      Tu trzeba wymienić zmęczonych radnych , prezesów i zdrajcę radnego, zakasać rękawy i działać od samego początku Nowej kadencji z pełną Energią ?

     • Jest, był czy nie będzie Łukasza nie robi dla niego dużej różnicy w działaniu. Widać to od kilku lat mieszkał tu i tam teraz mieszka w sołectwie Wola wieś a zasiada w zarządzie osiedla WI zna bolączki tego osiedla i nawet zmobilizował Pana wójta do przejmowania działek. Dobrze Łukasz napisał o radnym Starzec który wygrywając wybory wyprowadził się do Gilowic.
      Radny Starzec był przecież sołtysem na WI i za jego 8 letniej kadencji ani jedna działka nie została przejęta. Analizując Pismo Łukasza do wójta wychodzi na to że gdy zadawane były pytania kiedy wójt przejmuje działki na WI to zaczęło coś się dziać pozytywnego za sprawą zapytania Łukasza.
      Druga sprawa autobus do Oświęcimia pewnie nie było by tej 17 yki gdyby nie Pismo i podpisy mieszkańców które zorganizował Łukasz i taktycznie uruchomił media za Wisły i wójt zaczął działać.
      Tak więc jak dla mnie Łukasz może mieszkać gdzie gdziekolwiek byle się angażował jak to robi na co dzień.
      Powodzenia i życzę wygranie wyborów Nowej Energii z Panem Słoninka na czele bo czas wójta się już skończył.

 2. Wielkie Graty!!. Oby tak dalej. Tomalowie liczyłem na Was i się nie przeliczyłem. Dzięki. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.