Atrakcje w wakacje

3

Zbliżają się wakacje… upragniony czas wypoczynku, na który z utęsknieniem  czekają wszystkie dzieci i młodzież. Oferta przygotowana w tym roku przez Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z/s w Woli, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Miedźnej z/s w Grzawie zapowiada się niezwykle ciekawie.

W tegoroczne wakacje dzieci i młodzież z gminy Miedźna na pewno nie będą się nudzić!!!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ofert wakacyjnych, zamieszczonymi poniżej.

 

wakacje 2014 – Gminny Ośrodek Kultury

 

Wakacje 2014 na krytej pływalni w Woli

wakacje 2014 - Biblioteka

wakacje 2014-2 Biblioteka

 źródło miedzna.pl

3 KOMENTARZE

    • PiS? Coś ci się pomyliło, to PO złożyło ponad 300 obietnic wyborczych i obiecuje nadal na każdym spotkaniu z wyborcami. Nie przypominam sobie, żeby PiS obiecywał rozdawanie czegoś za darmo.

  1. A ja sie spytam dlaczego nie ma darmowego baseny dla dzieci z naszej Gminy? A no tak zapomniałam przecież 50 tys trzeba było na gazetę wydać i nie ma biedne dzieci w te wakacje dla was basenu za darmo bądź za przysłowiową złotówkę. Idze siebie nad stawy tam nie zapłacicie nic. Panie Wójcie szkoda słów robicie programy zapraszacie na bezpłatne nauki a żeby cos tak dla naszych dzieci było to już nie 🙁 a można godzinkę bądź dwie dla sportu i rozwoju dzieci) a tak basen stoi woda jest ratownicy sa ale …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.