Będą kontynuowane prace na ul. Topolowej w Miedźnej

3

Jeszcze w tym tygodniu rozpocznie się remont kolejnego odcinka ul. Topolowej w Miedźnej. Końcem listopada Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie przekazał wykonawcy plac budowy.

W najbliższy piątek rozpocznie się remont nawierzchni jezdni ul. Topolowej w Miedźnej. Prace prowadzone będą na ok. 600-metrowym odcinku drogi powiatowej od wcześniej wyremontowanego fragmentu jezdni w kierunku Pszczyny.

Wykonawcą robót będzie wyłoniona w przetargu firma Drogród z Ćwiklic. Zadanie pochłonie ok. 170 tys. zł i w całości zostanie sfinansowane z budżetu powiatu pszczyńskiego.

– To nie pierwsze prace wykonywane na tym terenie. W rejonie skrzyżowania ul. Wiejskiej i Topolowej w Miedźnej wyremontowaliśmy przepust drogowy wraz z rowami oraz przebudowaliśmy ok. 270-metrowy odcinek drogi – mówi Grzegorz Nogły, członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego i dodaje, że łączny koszt przeprowadzonych wcześniej prac wyniósł blisko 300 tys. zł.

Na czas prowadzenia robót bitumicznych droga będzie nieprzejezdna. Wykonawca na realizację zadania ma czas do połowy grudnia.

Info Powiat Pszczyna

3 KOMENTARZE

  1. No cóż, o takim asfalcie jak na ulicy Topolowej/Miodowej mieszkańcy ulicy Pszczyńskiej w Woli mogą tylko pomarzyć…. A i tak wybrano do zdjęcia jeden z gorszych fragmentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.