Bezpieczeństwo na placu zabaw przy GPP1 w Woli

3

 Zwracamy się do wszystkich użytkowników placu zabaw przy Gminnym Publicznym Przedszkolu nr 1 w Woli /ul. Brzozowa 5/ o właściwe, bezpieczne użytkowanie obiektów na placu.

W ostatnim czasie zaobserwowano wejścia na górne elementy konstrukcji obiektów np. na daszek „Ciuchci” co spowodowało jej odkształcenie. Takie zachowania dzieci są zabronione, bo zagrażają ich życiu. Przypominamy, że plac jest przeznaczony dla dzieci do 12 roku życia, a rodzice (opiekunowie) odpowiadają za ich bezpieczeństwo.

Prosimy, żeby dzieci na placu zabaw przebywały pod opieką osób dorosłych!

Dyrektor ZSP w Woli Sebastian Pyjas

3 KOMENTARZE

  1. Mieszkaniec.Takie mamy teraz czasy, zwróć\uwagę obcemu dziecku to zostaniesz posądzony o molestowanie.Lepiej tego nie widzieć .Niech każdy pilnuje swoich dzieci.Niektórzy rodzice wyganiają swoje dzieci z domu żeby mieć święty spokój , i nie interesuje ich gdzie dzieci są i co robią.

  2. Zamontować kamerkę na Przedszkolu i w razie zniszczeń pociągać rodziców do odpowiedzialności. Wtedy ich bierność szybko się skończy

  3. Co z tego, że są inni rodzice na placu zabaw skoro nie zwracają uwagi na to, że inne dzieci pozostawione bez opieki wchodzą na daszek ciuchci. Byłam jedyną osobą, która zwróciła im uwagę a reszta miała to w nosie. Taki właśnie przykład dają dorośli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.