Crowdfunding pomoże w remoncie dachu

0

Parafia Matki Bożej Piekarskiej w Woli postanowiła wesprzeć remont kościoła za pomocą serwisu crowdfundingowego -Zrzutka.PL. Kwotę jaką zamierza pozyskać to 150 tys. zł i ma pokrywać zaledwie 25% planowanych wydatków.

Z opisu aukcji możemy wyczytać iż stan poszycia dachowego był dramatyczny – podczas budowy kościoła zostało źle wykonanie ocieplenie, a także źle została pozaginana blacha, co powodowało, że dach przeciekał i powstawały również liczne zniszczenia, nie tylko te widzialne w środku kościoła, ale także przegnite deski, zniszczone fragmenty waty. Przez właściwie brak ocieplenia dachu ostatniej zimy temperatura w kościele spadła poniżej zera.

Natomiast po zakończonej modernizacji dachu parafia ma dalsze plany remontowe –  planujemy modernizację ogrzewania kościoła, które obecnie nie spełnia swojej funkcji. Mimo rozpoczętych już prac ciągle brakuje nam funduszy, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. Kwota podana jako cel, to zaledwie 1/4 całego przedsięwzięcia. Liczy się każda pomoc.

Wpłaty w serwisie dokonuje się za pomocą szybkich przelewów i zajmuje to dosłownie parę sekund, aukcja została również udostępniana na oficjalnych stronach parafii oraz profilach społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.