Daria Jaczyńska powołana do kadry narodowej

3
W dniach 09-11.03.2018 r. w Łukowie odbył się „Puchar Polski Kadetek” w którym startowały zawodniczki z 53 klubów.
Nasz Klub reprezentowały dwie zawodniczki obie walczyły w kategorii wagowej do 49 kg.
Należy podkreślić iż nasze zapaśniczki przeszły w tym roku z grupy młodziczek do kadetek i walczyły jako najmłodszy rocznik w tym turnieju.
Daria Jaczyńska – wywalczył złoty medal oraz otrzymała puchar jako najmłodsza finalistka turnieju, dzięki tej wygranej, trener Kadry Narodowej kadetek Władysław Olejnik powołał Darię na zawody zapaśnicze do Rygi (Łotwa), gdzie będzie reprezentowała nasz kraj.
Gabriela Płoszczyca – przegrała walkę o wejście do finału z Darią i po zaciętej lecz minimalnie przegranej walce o medal brązowy ostatecznie zajęła 5 miejsce.
Puchar ten był jednocześnie eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzież (Mistrzostwa Polski juniorek młodszych) gdzie obie nasze dziewczyny zakwalifikowały się,
Uprzejmie prosimy Państwa o rozpropagowanie tej informacji na stronach internetowych oraz w prasie za co serdecznie z góry DZIĘKUJEMY.