Daria Jaczyńska zajęła 1. miejsce na Mistrzostwach Polski w zapasach

7

w  dniach 4-5.11.2016  w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek –  Zapasy Kobiet. W zawodach uczestniczyło 57 klubów, które reprezentowały 164 zawodniczki.
GKS PIAST Wola reprezentowały Daria Jaczyńska oraz Gabriela Płoszczyca w kat. 48 kg. W tejże kategorii wagowej spotkało się 28 zawodniczek.

Daria Jaczyńska zajęła I miejsce, tym samym zdobyła złoty medal – wygrywając wszystkie walki przed czasem poprzez położenie przeciwniczek na łopatki,
Gabriela Płoszczyca zajęła 24 miejsce.

Klub GKS PIAST Wola w klasyfikacji drużynowej zajął 20 miejsce.

Kluby z województwa śląskiego zdobyły 6 medali w tym:
– 1 złoty,
– 1 srebrny,
– 4 brązowe.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Fot. Edyta Jaczyńska

7 KOMENTARZE

 1. Lubański na auto do strażaków potrafisz dać pieniądze ponad 500 tysięcy ile razy w roku to auto wyjeżdża, tylko dwa. Strategia według ciebie i myślenie bez doświadczenia

  • Takiego przewodniczącego OSP w Gilowicach powinno zsikac zimna woda może szare komórki na starość rusza za nim ten człowiek coś powie na temat sportu

 2. Sorki Łukasz ale pozwoliłem sobie skopiować trochę otaczającego nas kłamstwa a fajnie i krótko napisałeś na temat sportu w naszej gminie.
  Mieszkańcy powinni dowiedzieć się tej prawdy a fajnie kamera nagrała wypowiedzi naszych lokalnych polityków i wypowiedź Pana Lubańskiego, który faktycznie nie chce wspierać sportu.

  Prawda jest taka:http:
  //wolanie.info/video-obrady-xxix-sesji-rady-gminy-miedzna-retransmisja/

  Proszę odsłuchać wypowiedź Pana Jana Słoninki od 24 i 43 minuty na temat Klubu naszych ZAPAŚNIKÓW – ręce opadają co w Gminie Miedźna wyprawia nasza władza z Wójtem Bogdan Taranowski, Sołtysem Andrzej Nelec i Radnym Janusz Starzec (Przewodniczący Komisji Sportu )
  W 2015 roku na mój wniosek i poparcie mieszkańców Osiedla WI “zapaśnicy” dostali 5 tysiecy złotych z Funduszu Sołeckiego WIELKIMI PRZECIWNIKAMI TEJ INICJATYWY BYLI: Nelec A., Starzec J.
  W 2016 na mój wniosek i poparcie mieszkańców Osiedla WI “zapaśnicy” dostali po raz drugi 5 tysięcy złotych z Funduszu Sołeckiego. WIELKIE ALE DLA TEJ INICJATYWY MIAŁA PANI Radna Powiatowa Bandoła Barbara. Pani Bandoła podeszła po głosowaniu do jednej z rodzin “zapaśniczych” z pretensjami… , Dzień później Wójt Taranowski i Sołtys Nelec pretensje mieli do “zapaśników”…

  Najważniejsza wypowiedź z 44 minuty Pana Przewodniczącego Lubańskiego jak nie wspierać SPORTU W GMINIE MIEDŹNA głupią argumentacją…

  Pozdrawiam dzieciaki, które ćwiczą w spartańskich warunkach od kilku lat w Gminie Miedźna.

  • Luzik, teraz czekamy czy wójt Taranowski z doradcami zmniejszy dotację dla naszych ZAPAŚNIKÓW i nie tylko, bo są jeszcze inne kluby sportowe, które potrzebują wsparcia nie koniecznie finansowego.
   Może rzucę kolejny temat.:
   GIMBUS, czy nie można wykorzystać autobusu szkolnego na wyjazdy naszych zawodników na różnego typu turnieje sportowe choćby w okolicach naszego Powiatu ???!!!
   Skoro służbowy ford wójta jeździ po Europie to na paliwo do szkolnego autokaru też się znajdzie odrobina pieniaźków.
   Wójcie co Pan na to ??? !!!

   • Panie Lukasz wszytko się da zorganizować tylko ten beton gminny trzeba przegonic za dwa lata głosujących na odpowiednich ludzi.
    Był Pan w zarządzie Sokoła jakie koszty z transportem podnosił Sokół.
    Pomysł z gimbusem nie jest zły, popieram ten pomysł.

 3. Gratulacje dla zawodniczki i trenera oraz życzę kolejnych sukcesów na zapaśniczych matach. Mam nadzieję, że jeszcze usłyszymy w samych superlatywach o naszej “Małej Ojczyźnie” dzięki ciężkiej pracy trenera i wytrwałości zawodniczek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.