Dożynki Gminno-Powiatowe [FOTO] [VIDEO]

26

Aktualizacja 28/02/2017
Relacja z Dożynek Gminno-Powiatowych w Gilowicach.
W niedzielę, 28 sierpnia 2017r. rolnicy z powiatu pszczyńskiego w Gilowicach, świętowali zakończenie tegorocznych żniw.

Zapraszamy do multimedialnej relacji z uroczystości

———————————————————

 

26 KOMENTARZE

 1. JASIU N 111 Łobocz se zdjęcia z Czarkowa i KOROWÓD, a ty płaczesz , że ci jakimś tam traktorzysta nie przyjechoł? Czarków pokozoł jak dożynki mają wyglądać, ino trza się postarać

 2. Zamiast ciule i gorole krytykować, trza było przyjść i pomóc w rozstawianiu namiotów i stolików. Zza klawiatury to każdy (i gorol) mądry.

  • Pani Punktualny, proszę się bardziej martwić tym, aby na nikogo nic ze sceny nie łupnęło. Bo dwa lata temu osoby za to odpowiedzialne miały więcej szczęścia niż rozumu. A czym przy zagrożeniu życia i zdrowia jest kilka żołnierskich słów?

 3. a może na Dożynkach właśnie “wywalicie” te wszystkie żale, które tu prezentujecie. niech każdy zrobi listę skarg i wniosków i wejdzie z nimi na mównicę, tak, żeby wszyscy słyszeli. niech wszyscy goście z ościennych miejscowości widzą jak się tutaj wszystko ma . pisanie na tym forum nic nie da. TO TRZEBA MU I JEGO ŚWICIE WYWALIĆ PROSTO W TWARZ, BO MOŻE ON NIE CZYTA WOLAN I WCALE NIE WIE, ŻE LUDZIE MAJĄ DO NIEGO PRETENSJE. DLATEGO MIEJCIE LUDZIE ODWAGĘ I TO CO PISANE POWIEDZCIE MU OSOBIŚCIE. CO WY NA TO?

  • czyta czyta. macie to pewne.

   inicjatywa cenna ale nie wyjdzie – powszechny brak odwagi cywilnej.
   Zróbmy prościej – publicznie przy stoliku biesiadujących można podejść i w kopercie wręczyć nasze “gratulacje”, wystarczy zostawic na stole z opisem Wójt Gminy Miedzna 😉

 4. Drodzy mieszkańcy zbojkotujmy te dożynki niech oficiele z Pszczyny zobaczą jak sie bawi wójt i tylko jego swita. Tak wiem kabaret wiec wszyscy na kabaret i do domu. Ja od lat pierwszy raz sie tam nie pojawię poza występem kabaretu jest to protest przeciwko temu obłudzie kłamstwo kolesiostwu i gminnym klanom wszystkiemu temu na co tu jest przyzwolenie. Wydać 500 tys zł na dożynki za te pieniążki można było kupić auto dla OSP i zrobić dożynki ale co ośmiorniczki muszą być

  • Przepraszam, ale masę pracy wkładają w to ludzie, starostowie dożynek. Wójt to tak właściwie GOŚĆ. Byłoby to niegrzeczne z naszej strony i przykre dla osób, które poświęcają swój czas,nerwy i serducho by wszystko mogło się odbyć;)

  • Klęczary się poodznaczały; siostra i brat Franek ( kółkowicz); ZA CO SIE PYTOM ? Kółko Rolnicze na Woli ino z nazwy, p.Franek kimś tam jest, a do dożynek to Kółko ani palcem niy kiwło! żeby niy dzielne panie z KGW to niy wiym jak by my wypadli .FRANKU!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.